O autorze
Z pozoru akceptujemy osoby zakażone wirusem HIV. Deklarujemy, że nie mamy nic przeciwko nim. Nasze zachowanie zmienia się, gdy dowiemy się, że taka osoba znajduje się w naszym bezpośrednim otoczeniu. Wtedy wykonujemy przysłowiowy krok w tył. Nagle okazuje się, że nie chcemy z nią pracować, dotykać tych samych sztućców, podawać im ręki. Wynika to oczywiście z niewiedzy. Ludzie po prostu nie mają nic przeciwko odmiennościom, o ile dzieją się z daleka od nich samych.

Poprzez akcję „Hivokryzja. Wyleczmy się.” chcemy zmienić to zachowanie. Celem naszego projektu jest wyleczenie ludzi z hipokryzji wobec osób zakażonych wirusem HIV. Główny przekaz kierujemy więc nie do osób zakażonych, a do zdrowych. Edukujemy ich, że największym problemem zakażonych wirusem HIV nie jest w dzisiejszych czasach choroba, którą można kontrolować lekami i z którą da się żyć wiele lat. Największym wyzwaniem przed którym stają osoby zakażone HIV jest alienacja, której doświadczają gdy do choroby się przyznają. A każda osoba, która zdecyduje się odpowiedzieć na proste pytanie: “Nie jestem hivokrytą/hivokrytką, bo…” mamy nadzieję przekona kilka kolejnych do zmiany swojego nastawienia do osób zakażonych. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z nami. http://www.hivokryzja.pl.

Mary Komasa i Antonii Łazarkiewicz wspólnie wspierają kampanię "HIVokryzja"

Mary Komasa i Antonii Łazarkiewicz
Mary Komasa i Antonii Łazarkiewicz

Mary Komasa
polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka, aktualnie mieszkająca w Berlinie. Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku sześciu lat, uczęszczając do stołecznej szkoły muzycznej. Uczyła się gry na fortepianie, organach i klawesynie. W tym samym czasie Mary studiowała śpiew operowy. Komasa najbardziej komfortowo czuje się w gatunku dream pop, dając wyraz sympatii swoim idolom z lat 60.
W muzyce Komasy można dostrzec elementy gospelu, bluegrassu, a nawet klasycznego rocka czy new wave. "I Bugged Your Brain", "City Of My Dreams","Come"- to single, które przyniosły jej popularność. W 2016 została nominowana do Fryderyków w kategorii Fonograficzny debiut roku.Antoni Łazarkiewicz (również jako Antoni Komasa-Łazarkiewicz)
mąż Mary Komasa, polski kompozytor i aktor.
Był wielokrotnie nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej, tworzy między innymi muzykę filmową i teatralną. Skomponował między innymi muzykę do filmu swojej ciotki Agnieszki Holland W ciemności.
W 2008 otrzymał nagrodę European Film Music Trophy for Young Talent za muzykę do filmu Winterreise, w tym samym roku został wyróżniony nagrodą German Television Music Awards].
W 2014 roku otrzymał nagrodę Czeskiego Lwa za muzykę do filmu Agnieszki Holland "Gorejący Krzew".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...