O autorze
Kobieta fatalna. Matka. Nieprzewidywalna. Autorytatywna. Kulejąca perfekcjonistka. Niewykluczone, że jest też złą żoną. Przeklęta różnymi talentami, które przynoszą jej satysfakcję.
Femme fatale na Facebooku

Bądź mężczyzną. Krótki przewodnik dla tych, którzy kochają kobiety

Fot. Pixabay / http://bit.ly/1GUhQsb / CC0 Public Domain / http://bit.ly/CC0-PD

Bądź mężczyzna. Nic dodać, nic ująć. Dlaczego? Bo tylko wtedy mogę być przy Tobie prawdziwą kobietą! Jeżeli kochasz mnie — kobietę, pamiętaj, że ja kocham Ciebie-MĘŻCZYZNĘ!
1. To co, że Ty wiesz że mnie kochasz i pożądasz. Mów mi to, gdy tylko masz okazję! Albo nie, mów mi to i bez okazji!

2. Zdobywaj mnie! Zawsze! Nie daj mi poczuć, że nie musisz się o mnie starać! Bez względu na to, czy idziemy na druga randkę, czy świętujemy 15 rocznicę ślubu.

3. Nie rób ze mnie swojej matki. Tak jestem strażniczka domowego ogniska, tak chce i zaopiekuję się Tobą, gdy będziesz tego potrzebował. Ale to nie oznacza, że to mój życiowy cel. Masz już matkę. Bądź mężczyzna, to Ty się mną zaopiekuj!

4. Mogę być twoją partnerką. Twoją powierniczka i wsparciem, ale to nie zwalnia Cię z odpowiedzialności. Ze mną dzielisz łóżko i rachunki, to nie oznacza, że tylko ja mam o nie dbać!
5. Nie przeszkadzaj mi, gdy walczę. Nie utrudniaj mi, gdy pokonuję bariery. Tak jestem jak skała, gdy tego potrzeba. Ale pozwól mi od czasu do czasu poczuć się kruchą i słabą. Ja też tego potrzebuję!

6. Jeżeli kłóćmy się o brudne naczynia, to nie znaczy, że nie chce już z Tobą iść do łóżka. Naprawdę myślisz, że będę wypominała Ci stłuczoną szklankę, kiedy mnie namiętnie pocałujesz?
7.Nigdy, przenigdy nie trać swojej męskiej ambicji. Nawet gdy pieklę się o samodzielnie zrobioną przez Ciebie, krzywą szafkę — wolę to, niż usłyszeć nie umiem/nie da się/ nie wiem.


8. Nie pytaj mnie, czy mam czas obejrzeć z Tobą film. Zwyczajnie przygotuj nam miły filmowy wieczór. Nie pytaj mnie, czy mam ochotę na seks! Uwodź mnie, naprawdę sądzisz, że rzucę Cię dla żelazka?!
9. Nigdy nie myśl, że muszę stać u Twego boku! Rób wszystko, żebym chciała!

10. I na Boga! Nie pytaj, czy możesz mnie pocałować — tylko mnie pocałuj!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...