O autorze
Pasjonatka stylizacji, szczególnie plus size. Kiedyś marzyła o fryzjerstwie, ale ostatecznie zajęła się komunikacją marketingową. Gdy coraz więcej kobiet zaczęło ją pytać, gdzie się ubrać, skąd czerpać inspiracje, jak zdobyć odwagę, by podkreślać swoje kształty, postanowiła stworzyć miejsce, gdzie opowie o tym, co naprawdę lubi. Fajnainiechuda to blog dla kobiet, które chcą się poczuć fajnie, bez względu na rozmiar. Ponieważ sama jest mamą i wie, jak mało czasu pozostaje dla kobiety w codziennej sztafecie, chce na MamaDu choć trochę ułatwić innym mamom poranki "w co się ubrać".

Fajnie, jak odwiedzisz mnie na facebooku lub na Instagramie

wrzesień #namieście

http://www.fajnainiechuda.pl/2015/09/wrzesien-namiescie.html
Lubię moje miasto o każdej porze roku. Podobno, jak byłam dzieckiem i rodzice snuli plany o przeprowadzce do domu pod Warszawą, od razu strajkowałam. Chyba skutecznie, bo wychowałam się w bloku na Warszawskiej Ochocie do późnej pełnoletności. Może miejski smog uzależnia, nie wiem... ;)


Świetny jest ten czas, kiedy w weekend nie ma korków, mogę przejść się po ulubionych miejscach i spokojnie spotkać się ze znajomymi. Ten weekend, kiedy robiłyśmy z Martą kolejne zdjęcia, właśnie taki był. Chciałam przygotować stylizację na takie niezobowiązujące wyjścia i postanowiłam połączyć kobiece szpilki ze sportową parką. Lubię takie zestawienia, gdzie z jednej strony look jest elegancki, a z drugiej sportowy. Od jakiegoś czasu staram się przygotować na jesień dość wcześnie, żeby potem nie być zaskoczoną, zmarznięta i wkurzoną, jak przyjdą pierwsze deszcze. To samo się tyczy rzeczy dla mojego syna, bo nigdy nie zapomnę, jak w żłobku chodził do pierwszych przymrozków w trampkach, bo czekałam do ostatniej chwili. ;) No więc w tym sezonie rozejrzałam się za kurtką wcześniej, abyście i Wy miały też szansę coś dobrać dla siebie.

Bardzo dużo dostaję od Was wiadomości o tym, jak ciężko jest znaleźć fajny sklep z ubraniami plus size. Ja, szczerze mówiąc, nigdy takich nie szukałam, tylko kupowałam w sieciówkach i wyszukiwałam większych rozmiarów. Dopiero zainteresowałam się tym tematem ze względu na Wasze prośby i wybrałam kilka rzeczy ze sklepu XL-ka, w tym tą jeansową parkę (rozm. 48). Mam nadzieję, że się Wam spodoba. :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0"Dobry poród to więcej niż zdrowe dziecko". O tych zaleceniach niewiele kobiet ma pojęcie