O autorze
Pasjonatka stylizacji, szczególnie plus size. Kiedyś marzyła o fryzjerstwie, ale ostatecznie zajęła się komunikacją marketingową. Gdy coraz więcej kobiet zaczęło ją pytać, gdzie się ubrać, skąd czerpać inspiracje, jak zdobyć odwagę, by podkreślać swoje kształty, postanowiła stworzyć miejsce, gdzie opowie o tym, co naprawdę lubi. Fajnainiechuda to blog dla kobiet, które chcą się poczuć fajnie, bez względu na rozmiar. Ponieważ sama jest mamą i wie, jak mało czasu pozostaje dla kobiety w codziennej sztafecie, chce na MamaDu choć trochę ułatwić innym mamom poranki "w co się ubrać".

Fajnie, jak odwiedzisz mnie na facebooku lub na Instagramie

just #kiss ;)

http://www.fajnainiechuda.pl/2015/09/just-kiss.html
Tego typu stylizacja, czyli klasyczna spódnica ze sportowym topem i szpilkami, to mój ulubiony styl do pracy. Nie lubię wbijać się w tradycyjny dress code, jakoś zawsze mnie męczył, chociaż z szacunkiem do niego podchodziłam i zachowywałam jego elementy. ;) Nie mniej jednak ciągle jestem zdania, że w pracy strój powinien dodawać człowiekowi dobrego nastroju, jeśli ma pozytywnie i efektywnie myśleć. No ale może nie we wszystkich korporacjach o to chodzi. ;)


Tak czy inaczej, mój top Kiss PLNY LALA nastroił mnie bardzo dobrze.:) Pewnie te z Was, które znają tę markę wiedzą, że wcale nie jest taka słodka w swoich przekazach. ;) Więc dla zrównoważenia odważnej góry, proponuję grzeczną, wręcz konserwatywną spódnicę z wysokim pasem. Ten model znajdziecie też w aktualnej kolekcji Marks & Spencer. W ogóle tak na marginesie powiem Wam, że ich jesienna kolekcja jest po prostu genialna. Gdybym mogła, wyszłabym z pełnymi torbami, albo poszła z torbami. ;)


Do tego topu nie wyobrażam sobie innego koloru ust, niż czerwony. Moja ulubiona szminka Lancome super się trzyma cały dzień, a po lanczu nawet nabiera lekko malinowego odcienia. ;) Jak już wiecie, lubię dopasowywać szczegóły, więc czerwone szpilki są właśnie taką wisienką na torcie. Polecam takie zestawy, są proste, uniwersalne, wystarczy łączyć różne topy, szpilki, szminki i za każdym razem wychodzi inny efekt. A ołówkowa spódnica, to naprawdę must have dla tych, które lubią swoje kształty. Świetnie podkreśla biodra, talię, no i pupę rzecz jasna. ;)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...