O autorze
Macherka w www.macherki.com
Biznesmenka.
Aktywna matka dwójki wcześniaków.
Najczęściej widzi szklankę do połowy pełną.

BO KAŻDY PIJAK TO ZŁODZIEJ

Powinno się czym prędzej zmienić Konstytucję. Nie z powodu słynnych JOW-ów czy potencjalnego wejścia do strefy Euro. Powinno się nareszcie skończyć z obłudą i oficjalnie zapisać w niej prawo do stosowania przemocy wobec kobiet, jeśli w ogóle Konstytucja jest do czegokolwiek potrzebna.


O to, dlaczego ubrała sukienkę, a także o szczegóły anatomiczne penisa oskarżonego pytali adwokaci w sądzie w Elblągu ofiarę gwałtu. Sąd pytania oddalał, ale ostatecznie uznał chyba, że winni są tylko tak trochę winni i wymierzył im śmieszne razy w zawieszeniu, z którymi w glorii prawdziwych ofiar wrócili do swoich żon i córek sprawca molestowania oraz sprawca dwukrotnego gwałtu. Gwałciciel zresztą dał popis wyjątkowej dewiacji, ponieważ gwałcił swoją ofiarę podczas ataku padaczki oraz kiedy straciła przytomność, a wg. mnie już tylko te okoliczności przemawiają za koniecznością wieloletniego odosobnienia i leczenia, bo podobno dewiacje się leczy.


Obaj panowie pełnili moralnie publiczna służbę, jaką jest niesienie pomocy, albowiem są ratownikami medycznymi... Osobiście bałabym się mieszkać w mieście, w którym takie osoby mogłyby np. wieźć mnie nieprzytomną karetką. Ale nie boi się tego pani dyrektor szpitala w Elblągu, w którym zatrudnieni są owi ratownicy, a wydaje mi się, że nadal są tam zatrudnieni, posłanka PO, mówczyni na kongresie kobiet, ujęła się za swoimi ratownikami. Już po wyroku, zapytana, dlaczego nie próbowała ująć się po stronie ofiary, zawiesić pracowników, odpowiedziała, że zgwałconą zatrudniała podczas zdarzenia zewnętrzna firma i to ona powinna się o nią martwić...

Z drugiej strony toczy się batalia o zasiłki macierzyńskie dla kobiet prowadzących działalność gospodarczą. Kobiet - oszustek! Już nie tylko dlatego, że jak ktoś się bierze za biznesy to na pewno cwaniak, a jeszcze jak zachodzi w ciążę, to oszust. Oszust = złodziej = pijak - wiadomo!


Krew mnie zalewa jak czytam, że posłowie zmieniają prawo, żeby zatrzymać "falę wyłudzeń". A niektórzy dziennikarze nazywają matki na działalności wprost oszustkami. To ja nazwę wszystkich polityków i urzędników - DEBILAMI. Nieważne, że wadliwe prawo, z którego korzystają matki na działalności napisało ich kilku, nie bardzo mnie to obchodzi. Wszyscy to debile.
Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE