O autorze
Nie każde dziecko chce się bawić. Nie każde ma tablet i kochających się rodziców. Wytykane palcami, uznawane za gorsze, przekonane, że do niczego się nie nadają. Tysiące polskich dzieci. Od 12 lat dociera do nich AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Na cotygodniowych, indywidualnych zajęciach z wolontariuszem są najważniejsze i uczą się wygrywać – najpierw w szkole, później w życiu.

MAJĄ MARZENIA, ALE WCIĄŻ CZEKAJĄ NA RATUNEK

www.akademiaprzyszlosci.org.pl
www.akademiaprzyszlosci.org.pl
Aby spełniły się ich marzenia, muszą uwierzyć w siebie. To trudne, bo wszędzie dostają po głowie. Ratunkiem dla dzieci z problemami jest SuperW - wolontariusz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, który potrafi przeprowadzić je od porażek w szkole do sukcesów w życiu. Nie używa zaklęć, nie gotuje magicznych mikstur, ale i tak zmienia życie małego przyjaciela.


Badaczka lwów

12-letnia Julka marzy o pracy naukowca. Chce badać życie lwów. Zapytana o to, co chciałaby zmienić na świecie, bez wahania odpowiada: Żeby lwy były oswojone!. Póki co, ma problemy w nauce. I choć największą radość sprawia jej otrzymywanie dobrych ocen, bez pomocy wolontariusza będzie jej bardzo ciężko. A bez dobrych ocen nie ma szans na pomaganie lwom.

Skromny informatyk

Kordian jest w szóstej klasie podstawówki. To wesoły, skromny chłopak. W przyszłości chciałby zostać informatykiem i pracować przy naprawie komputerów. Zapytany o marzenia, odpowiada: Żebym chociaż zdał podstawówkę i gimnazjum. Prawie przestał wierzyć w to, że i on ma szanse.

Raper z wielkim serduchem

Wysportowany, opiekuńczy, zaangażowany. Dwunastoletni Daniel to zdolny chłopak. - W przyszłości chciałbym rapować na cele charytatywne – mówi przyszły hip-hopowiec. Chciałby, żeby na świecie nie było biedy i niepełnosprawności. Jego ulubioną postacią jest Batman, a do AKADEMII PRZYSZŁOŚCI trafił, żeby poprawić stopnie. I zacząć rapować na poważnie.


Chciałabym latać

Sandra nie wie jeszcze, kim chciałaby zostać w przyszłości, ale ma bardzo konkretne marzenie: umieć latać. Gdyby była Super Bohaterem, z pewnością miałaby moc oderwania się od ziemi. Nie jest. Ale chce walczyć o swoje. We wrześniu zaczęła walkę o świadectwo z paskiem. Radość i duma mamy będą najlepszą nagrodą.

*

Pomóż dzieciakom z problemami uwierzyć w siłę marzeń. Zostań SuperW i przeprowadź je od porażek w szkole do sukcesu w życiu. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do Drużyny AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE