O autorze
Ciocia Aga - zawodowo i całkiem prywatnie dla dwójki cudnych dzieciaków. Spotkać można ją w jednym z poznańskich przedszkoli, gdzie pracuje od kilku lat, na basenie lub ścieżce rowerowej. Czyta dużo, bo nie chce być statystycznym Polakiem, nie ma telewizora ani samochodu, za to ma swój blog oraz profil na facebooku

Spacerówka z Rekordem Guinnessa! Waży jedynie 4 kilogramy i jest spełnieniem marzeń wielu rodziców

Screen z Youtube
Screen z Youtube
Podróże z dzieckiem mogą być wspaniałym i cennym doświadczeniem zarówno dla malucha, jak i dla rodzica, ale nie ma bardziej nic irytującego niż konieczność targania ze sobą ciężkiego i nieporęcznego wózka. Zabrać trzeba, bo choć z nim trudno, bez niego jeszcze gorzej - dopiero trenujący umiejętność chodzenia maluszek daleko bez swojego pojazdu nie dotrze, a my zmuszeni będziemy do intensywnych ćwiczeń naszych bicepsów lub bardziej statycznego wypoczynku.


Spacerówka składa się błyskawicznie i bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu lub będzie naszym bagażem podręcznym w samolocie.[/b] Ważący nieco ponad cztery kilogramy wózek został już oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa i uznany za najbardziej kompaktowy pojazd dla dzieci.

Spacerówka przeznaczona jest dla dzieci od szóstego miesiąca życia i ma im posłużyć dopóki nie przekroczą wagi 25 kilogramów. Cena za taką wygodę i praktyczność to 229 dolarów, czyli niecałe 900 złotych. Jeśli zatem planujecie intensywne wakacyjne podróże, warto doliczyć zakup kompaktowej spacerówki do urlopowego budżetu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...