Opublikowała zdjęcie sprawdzianu z matematyki. Uwaga nauczycielki podbija internet
Uczennica jednej ze szkół podzieliła się z internautami zdjęciem swojego sprawdzianu z matematyki. Przed oddaniem klasówki narysowała na kartce kwiatek i podpisała "kwiatuszek dla Pani". Odpowiedź nauczycielki zaskoczyła nie tylko uczennicę, ale i internautów.

- Uczennica opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego sprawdzianu z matematyki. Mimo że nie poszedł jej najlepiej, nauczycielka nie szczędziła jej miłych słów.
- Internauci zachwycili się podejściem nauczycielki do uczennicy.
- W komentarzach pod zdjęciem użytkownicy Twittera zaczęli dzielić się swoimi opowieściami o nauczycielach.
Rysunek na sprawdzianie
Uczennica opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego sprawdzianu z matematyki, który opatrzyła rysunkiem kwiatka. "Kwiatuszek dla Pani" podpisała ilustrację. Nie spodziewała się, że nauczycielka jej odpisze!"Dziękuję! Największą radością dla nauczyciela oprócz dowodów sympatii jest świadomość, że czegoś się kogoś nauczyło. Matematyka to najfajniejszy przedmiot świata. Tym razem nie poszło Ci najlepiej, ale sporo opuszczałaś a ciężko się uczyć matematyki samotnie. Gdy nie rozumiesz – pytaj... Trzymam kciuki, aby następnym razem było 5!
I nie bój się liczyć... z matematyką jest jak ze sportem. Uprawiasz – masz kondycję, robisz zadanie – szukasz i poprawiasz pomyłki – są efekty. Dasz radę! Wiem to. Kwiatek "mocy matematycznej" dla Ciebie." – napisała nauczycielka.