mamDu_avatar

Praktyczna, bezpieczna i zgodna z najnowszymi trendami. Oto czym zachwyca rodziców kolekcja Harmony

Dawid Wojtowicz

28 sierpnia 2023, 11:29 · 3 minuty czytania
Funkcja smoczka? Specjalista powiedziałby, że służy on związanemu z potrzebą bezpieczeństwa ssaniu nieodżywczemu. A mówiąc w bardziej przystępny sposób, ma pomagać maluchowi w ukojeniu emocji, czyli uspokojeniu się w różnych momentach. Wśród smoczków uspokajających sporym zainteresowaniem cieszą się modele marki LOVI. Jedna z nowszych kolekcji, w których rodzice mogą je znaleźć, to Harmony.


Praktyczna, bezpieczna i zgodna z najnowszymi trendami. Oto czym zachwyca rodziców kolekcja Harmony

Dawid Wojtowicz
28 sierpnia 2023, 11:29 • 1 minuta czytania
Funkcja smoczka? Specjalista powiedziałby, że służy on związanemu z potrzebą bezpieczeństwa ssaniu nieodżywczemu. A mówiąc w bardziej przystępny sposób, ma pomagać maluchowi w ukojeniu emocji, czyli uspokojeniu się w różnych momentach. Wśród smoczków uspokajających sporym zainteresowaniem cieszą się modele marki LOVI. Jedna z nowszych kolekcji, w których rodzice mogą je znaleźć, to Harmony.
Kolekcja Harmony marki LOVI to seria stylowych akcesoriów dla niemowląt. Znajdziemy w niej dynamiczne smoczki uspokajające, łańcuszki do zawieszania smoczków, butelki do karmienia oraz kubki do picia ze słomką. Materiały prasowe / LOVI
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej

Smoczki LOVI są cenione za ich dynamiczność. Odpowiada za nią unikalna konstrukcja gumki zbudowanej z niejednorodnej warstwy silikonu. Sprawia ona, że smoczki z logo tej marki aktywnie pracują w jamie ustnej dziecka (nie zaburzają naturalnego odruchu ssania), a także zapewniają swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny. Ponadto nie kolidują z prawidłowym rozwojem mowy i zgryzu*.

Podobnie jak dotychczasowe modele, smoczki z kolekcji Harmony zostały wyposażone w dynamiczną gumkę. Materiał ten wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, przez co chroni naturalny odruch ssania dziecka. Przy projektowaniu najnowszych smoczków do uspokajania kierowano się ściśle radami neurologopedów, aby były bezpieczne i miały pozytywny wpływ na zdrowie dzieci.

Bezpieczeństwu dynamicznych smoczków Harmony służą takie rozwiązania konstrukcyjne jak inspirowany brodawką sutkową symetryczny kształt gumki, wysokiej jakości bezsmakowy i bezzapachowy silikon oraz profilowany kształt tarczki i otwory w niej. Dzięki temu smoczki są trwałe, wytrzymałe i ekonomiczne, a także umożliwiają swobodne oddychanie przez nos i zapobiegają podrażnieniu delikatnej skóry dziecka.

Smoczki uspokajające w kolekcji Harmony dzielą się na modele dopasowane do wieku dziecka. Do wyboru są następujące kategorie wiekowe: 0-3m, 3-6m, 6-18m oraz 18m+. Te ostatnie przeznaczone są dla nieco starszych dzieci znajdujących się w okresie intensywnego rozwoju ząbków i dziąseł. Smoczki te mają wzmocnioną gumkę z silikonu, dzięki czemu cechują się większą odpornością na gryzienie.

Warto dodać, że kolekcja Harmony to już nie tylko bezpieczne dla odruchu ssania smoczki. Można w niej znaleźć także łańcuszki do zawieszania (wyposażone w praktyczne klipsy oraz zawieszki pasujące do większości rodzajów smoczków) i butelki do karmienia z dynamicznym smoczkiem. Ostatnio dołączył do niej pierwszy kubek z obciążoną słomką, produkt przeznaczony dla najmłodszych dzieci (6m+), które podejmują pierwsze próby picia ze słomki.

Kubeczek Harmony (150 ml) oferuje delikatną i giętką słomkę o dostosowanej średnicy i długości. Dzięki swojej konstrukcji nie drażni ona podniebienia dziecka i jest łatwa do chwycenia przez malucha. Odważnik, który ją obciąża, podąża za napojem, co pozwala na swobodne picie z małego kubka pod każdym kątem. Natomiast picie z każdej strony umożliwia zdejmowana pokrywka tego kubka o niewielkich rozmiarach.

A co jest wspólnym mianownikiem znanej i lubianej kolekcji, niezależnie od tego, czy mowa o smoczkach, łańcuszkach, butelkach, czy kubkach? Design. Produkty Harmony ozdobione są delikatnymi wzorami i podążają za najnowszymi trendami modnymi we wnętrzach naszych domów. To przede wszystkim minimalizm, wyciszenie i bliskość z naturą. Projektanci tych akcesoriów postawili właśnie na te wzorce.

Podejście do designu sprawia, że kolekcja Harmony może być nie tylko ważnym elementem wyprawki dla dziecka, ale również uzupełnieniem stylu życia. Przykładowo, łańcuszki można przymocować do torebki, a butelki i kubki harmonijnie skomponować z innymi elementami wystroju wnętrza w duchu minimalizmu. Kolekcja spodoba się wszystkim tym rodzicom, którzy gustują w subtelnych grafikach oraz kolorach ziemi.

W kontekście kolorystyki warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden wyróżnik kolekcji Harmony. Otóż twórcy zdecydowali się na odejście od klasycznego podziału kolorów – niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki. Część akcesoriów wchodzących w skład topowej kolekcji marki LOVI ma uniwersalny design, a w przypadku smoczków różnice kolorystyczne między "boy" a "girl" są bardzo niewielkie.

Dynamiczne smoczki uspokajające, łańcuszki do zawieszania smoczków, butelki do karmienia oraz kubki do picia ze słomką ze stylowej i eleganckiej kolekcji Harmony można zamówić z oficjalnego sklepu internetowego LOVI. Pod tym adresem znajdują się wszystkie produkty oferowane przez tę markę. Na stronie producenta dostępne są także poradniki zawierające m.in. wskazówki dotyczące właściwego korzystania z tych akcesoriów.

* Pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych