
Ogromnie się cieszymy i bardzo wam dziękujemy. Ten sukces jest dzięki wam - czytelnikom, dla których każdego dnia dziennikarki MamaDu przygotowują serwis.
REKLAMA
O zmęczeniu, niewyspaniu, ale przede wszystkim o sile kobiet - matek! Dla was i o was. Każdego dnia staramy się tworzyć treści, które pomagają kobietom w początkach macierzyństwa. Nie zapominamy też o ojcach, dla nich właśnie powstał dadHero.pl.
Na Facebooku mamaDu tworzymy przestrzeń do dyskusji, wymieniamy się poglądami, wspieramy i motywujemy do działania. Bo to wasze reakcje, listy, zaangażowanie są dla nas największą motywacją do pracy.
To właśnie sprawiło, że w lipcu 2021 serwis MamaDu.pl czytały ponad 2 miliony użytkowników (2 303 316 RU). To wzrost o ponad 30 proc. w porównaniu do poprzedniego roku i rekordowy miesiąc w całej historii MamaDu, który dał nam trzecie miejsce wśród wszystkich serwisów parentigowych w całej Polsce.
Dziękujemy!
