Para Nigeryjczyk Finka
Ta para dochowała się córki o niespotykanej urodzie. Fot. Instagram/ ayla.emilia
Reklama.

Uroda nie z tej ziemi

Dziewczynka swoją niezwykłą urodę zawdzięcza niezwykłej mieszance genów, jej mama Essi Liljama urodziła się co prawda w Nowym Jorku, ale ma fińskie korzenie, tata dziewczynki jest Afroamerykaninem. Kilkulatka odziedziczyła niezwykły koktajl cech po rodzicach. Loczki typowe dla przodków ojca, ale w pięknym blond kolorze, do tego niebieskie oczy i piękna oliwkowa cera.

Dziewczynka zachwyca i wzbudza zainteresowanie. A ponieważ trudno przejść obok takiego cuda obojętnie, znane marki prześcigają się w propozycjach współprac. Alaya brała już udział w kampaniach takich marek jak GAP, Nike czy Converse. W wieku trzech lat dziewczynka debiutowała też na wybiegu i choć podoba jej się praca modelki, to rodzice bardzo ostrożnie wybierają kampanie, w których bierze udział.

Większość z propozycji odrzucają. Uważają bowiem, że dziewczynka jest za mała, żeby wejść świadomie w świat show-biznesu. Jednak takich okazji, jak wspólna sesja z Bella Hadid dla Vogue się nie przepuszcza. Poza modelingiem dziewczyna chodzi, jak jej rówieśnicy, do szkoły, bierze też lekcje baletu i uczy się kilku języków obcych.