Linkimals zapraszają do zabawy! Innowacja na rynku zabawek

Interaktywny Łoś Linkimals wprowadzi Wasze dziecko nie tylko w świat kolorów, ale co równie ważne – muzyki.
Interaktywny Łoś Linkimals wprowadzi Wasze dziecko nie tylko w świat kolorów, ale co równie ważne – muzyki. Mat. prasowe
„Jak się masz, czy pobawić się chcesz?”. Właśnie tak swoich nowych przyjaciół wita zgrana paczka interaktywnych zwierzaków – Jeż, Łoś, Leniwiec i Lama. Zgrana i to dosłownie, ponieważ zabawki z tej linii rozpoznają się wzajemnie i reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając. Zastanawiacie się w jaki sposób? Poznajcie rodzinkę Linkimals!


Gotowi na interaktywną zabawę w zupełnie nowym wydaniu? Niebieski jeż ze sznureczkiem, muzyczny łoś, kolorowa lama i roztańczony leniwiec z wielką chęcią zagoszczą w pokojach Waszych pociech. Linkimals to zupełnie nowa i innowacyjna linia – zabawki jako pierwsze na rynku wchodzą ze sobą w interakcje. Gdy jedna rozpozna drugą, zaczynają ze sobą rozmawiać, śpiewać i świecić na przeróżne kolory, tworząc wesoły, zgrany chór! Dodatkowo każda z nich posiada inne funkcje.

Gotowi do gry w „Leniwiec mówi”?
Jeżeli przy opisie leniwca sugerujecie się jego nazwą, spieszymy wyprowadzić Was z błędu. Przecież to bardzo ruchliwe i roztańczone zwierzątko! A na pewno, jeżeli mówimy o tym z linii Linkimals. Po naciśnięciu uroczych stópek Interaktywnego Leniwca usłyszycie radosne wypowiedzi i piosenki o literkach, kolorach, liczbach i nie tylko. „Ręce w górę i sięgamy gwiazd!” – podczas śpiewania wesołych piosenek mięciutkie łapki zwierzaka „klaszczą” w rytm muzyki, zachęcając maluszka do ruchu. Po takiej dawce gimnastyki Wasz szkrab prześpi smacznie całą noc lub (ku uciesze rodziców) będzie miał ochotę na jeszcze więcej tanecznych harców.
Tańcz i śpiewaj głośno jak Łoś!
Kto by pomyślał, że łosie są takimi dobrymi śpiewakami? Interaktywny Łoś Linkimals wprowadzi Wasze dziecko nie tylko w świat kolorów, ale co równie ważne – muzyki. Wystarczy nacisnąć na jego mały, migocący brzuszek, a wpadające w ucho dźwięki i piosenki wciągną w muzyczną zabawę nie tylko dziecko, ale również i jego rodziców. Z kolei maluszki, które dopiero rozwijają w sobie zmysł dotyku, będą zachwycone miękkim, sensorycznym porożem zwierzaka.

La la la Lama!
Więcej niż jedno zwierzę? Wiemy, że wszyscy to znacie, i nie mogliśmy się powstrzymać. Urocza lama to jedno z najpopularniejszych zwierzątek. A nasza lama to dodatkowo interaktywna, muzyczna piramidka z kolorowymi światełkami, która zachęca do układania i budowania. Od największego do najmniejszego czy odwrotnie? W jakiej kolejności będziecie układać kolorowe kółka? Z tą uroczą Interaktywną Lamą wszystkie chwyty dozwolone. Kolorowych tu przyjaciół mam!” śpiewa Wasza nowa przyjaciółka, a przy akompaniamencie wesołych (i edukacyjnych!) piosenek, zabawa w układanie będzie niezwykle ekscytująca dla maluszków.


Ruszaj w podróż razem z Jeżem
Jeżeli ruszacie na wycieczkę, weźcie ze sobą wiernego kompana! Nawet jeżeli dotyczy to tylko wędrówki po salonie. Interaktywny Jeż na kółkach i ze sznureczkiem do ciągnięcia to doskonały towarzysz małych-wielkich podróży każdego maluszka. Zwierzak posiada mnóstwo kolorowych przycisków oraz sensorycznych elementów w różnych kolorach, a wiemy przecież, jak dzieci uwielbiają różnego rodzaju włączniki i guziczki. U tego niebieskiego mieszkańca lasu jest ich pod dostatkiem. Po ich naciśnięciu usłyszycie wesołe piosenki edukacyjne, a szkrab pozna pierwsze kształty, cyferki i kolory.
Gdy tylko interaktywne zwierzątka się spotkają, a następnie rozpoznają wzajemnie, rozpocznie się niezwykła wspólna zabawa! Linkimals będą sobie odpowiadać, śmiać się, a także zaśpiewają wspólnie kilka piosenek, a co więcej zaprezentują zsynchronizowany pokaz światełek! Ten radosny chór zachwyci każdego szkraba i zachęci go wspólnego śpiewania i edukacyjnej zabawy. Cała rodzina zwierzątek może być idealną opcją dla rodzeństwa albo zaprzyjaźnionych maluszków, którzy uwielbiają bawić się ze sobą. Wspólnie z Linkimals na pewno stworzą doskonałą paczkę!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić