Pierwsza wyprawka dla malucha w zupełnie nowym wydaniu

Mat. prasowy
Gdy na świecie pojawia się maluszek, rodzice starają się skompletować dla niego idealną wyprawkę, a przy okazji ułatwić życie również sobie. Leżaczek, karuzelka i mata to już swego rodzaju „wyprawkowe must have”, ale co powiedzielibyście na usypiacz, który dodatkowo naśladuje oddech i bicie serca mamy? Albo matę gimnastyczną, która angażuje wszystkie zmysły niemowlaka, nawet węch? Brzmi jak zabawki przyszłości? Niekoniecznie!


Od pierwszych chwil życia mały człowiek staje się centrum wszechświata świeżo upieczonych rodziców, którzy dają z siebie wszystko, by zaspokoić jego potrzeby. W ich głowach pojawia się mnóstwo pytań o to, co będzie najlepsze dla malucha, dodatkowo zaczyna doskwierać również zmęczenie nowymi obowiązkami. W takich momentach przyda się oczywiście wsparcie bliskich, ale bez obaw – istnieją również świetni „pomocnicy”, którzy czekają na rodziców na sklepowych półkach.


Rozwiązanie na usypianie
Usypianie niemowlaka to dla wielu rodziców prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka, kiedy dopiero poznajemy swoją pociechę i jej potrzeby. W tym okresie warto uzbroić się w cierpliwość i zaopatrzyć w zabawki lub akcesoria kryjące w sobie wyjątkowe funkcje, które pomogą dziecku spokojnie zasnąć. Fisher-Price przychodzi do rodziców z nowością, która ma szansę zmienić codzienny rytuał usypiania maluszków – zwłaszcza tych, dla których spokojny oddech i bicie serca mamy są niezbędne do zaśnięcia.


Wydra Przytulanka-Usypianka Oddychający Uspokajacz to usypiacz nowej generacji, który oprócz znanego dobrze białego szumu oraz uspokajających melodii i dźwięków odtwarza również bicie serca oraz wykonuje regularne ruchy przypominające te wykonywane podczas oddychania. Mięciutki brzuszek wyderki rytmicznie podnosi się i opada, co w naturalny sposób koi niemowlaka i daje mu poczucie bezpieczeństwa nie tylko podczas zasypiania, ale również w momencie, gdy mama musi na chwilkę zostawić szkraba w łóżeczku lub wózku.

Bezpieczny kącik malucha
W pierwszych miesiącach życia rozwój zmysłów maluszka następuje bardzo szybko. To, co dzieje się dookoła, zaczyna go niezwykle interesować: słuch, wzrok i dotyk wyostrzają się – dziecko dosłownie chłonie jak gąbka otaczający je świat! To właśnie wtedy warto podarować mu zabawki, które stymulują zmysły, a jednocześnie tworzą znane i przytulne otoczenie. Między innymi dlatego mata edukacyjna to jeden z najpopularniejszych prezentów z okazji narodzin dziecka. Ten mały, domowy plac zabaw sprawi, że szkrab zacznie poznawać kolory, faktury, nowe dźwięki, a nawet jak w przypadku Edukacyjnej maty sensorycznej Deluxe, nowe zapachy! W sensorycznej przygodzie maluszkowi będą towarzyszyć przyjazna, grająca wydra, gryzaczek w kształcie listka, szeleszczący leniwiec oraz pachnąca wanilią chmurka. O jego wygodę zadba wałeczek pod brzuszek, który zapewni dodatkowe wsparcie dla małego odkrywcy. Delikatne, pastelowe kolory i wzory oraz nowoczesny design będą cieszyć nie tylko oko dziecka, ale również rodziców.

Pierwsze domowe zwierzątko
Kompletując wyprawkę dla maluszka, warto postawić na jedną rzecz, która stanie się jego ukochaną i nieodłączną zabawką. Dla niektórych dzieci będzie to ulubiony kocyk, dla innych plastikowy kubeczek, a jeszcze inne dzieci pokochają mięciutkiego pluszaka. Jak wiemy, najlepszymi przyjaciółmi są zazwyczaj domowe zwierzątka. Dla tych, którzy zawsze marzyli
o słodkiej lamie lub alpace, mamy dobrą wiadomość – możecie mieć taką w domu. Mięciutka Lama „Rośnij ze mną” 4 w 1 to towarzysz zabaw dla rosnącego dziecka. Posiada wygodny wałeczek, który pomaga szkrabowi utrzymywać pozycję na różnych etapach rozwoju – od leżenia na pleckach, przez aktywności na brzuszku, po zabawy na siedząco i spacery z pluszowym zwierzakiem. W zestawie jest także dwustronna minimata z kieszonką do zabawy we wkładanie i wyjmowanie przedmiotów oraz trzy zabawki, w tym lusterko, które można przymocować do liścia w pyszczku zwierzaka. Lama będzie towarzyszyć maluszkowi w ważnych chwilach – od pierwszego podniesienia główki, przez pierwsze przekręcenie się na brzuszek, aż po zabawy na siedząco. Taki przyjaciel to skarb!


Wybierając zabawki i akcesoria dla niemowlaka, pamiętajmy, że warto postawić na jakość, nie na ilość. Lepiej zaopatrzyć się w mniej produktów, jednak takich, które zostaną z nami na długo i będą bezpieczne dla dziecka. Mając tyle możliwości, nie bójmy się również korzystać z nowych funkcji, które mogą ułatwić nam życie. Oddychający usypiacz, pachnąca mata czy domowa lama to jedne z innowacyjnych propozycji, które mają szansę podbić serca i maluszków, i rodziców.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...