Maluch zasługuje na 100%

Dziecko to nie mały dorosły, dlatego potrzebuje odpowiedniej diety, która będzie odpowiadać na jego potrzeby.
Dziecko to nie mały dorosły, dlatego potrzebuje odpowiedniej diety, która będzie odpowiadać na jego potrzeby. Mat. prasowe
Posiłki BoboVita to jakość, której możesz zaufać na 100% – warzywa z kontrolowanych upraw, mięsa bez hormonów i antybiotyków, dziko żyjące ryby z oceanów.


Warszawa, 16 września 2019 r. – 1000 pierwszych dni życia dziecka to wyjątkowy okres, w którym delikatny organizm intensywnie się rozwija oraz potrzebuje szczególnej opieki i troski. Rodzice każdego dnia chcą dawać maluszkowi wszystko, co najlepsze i dbają o odpowiedni sposób jego żywienia. Właściwie skomponowana dieta ma bowiem fundamentalne znaczenie dla prawidłowego rozwoju.

BoboVita wspiera opiekunów w żywieniu ich dzieci, oferując bezpieczne produkty, dopasowane do potrzeb najmłodszych. Odkryj wraz z Twoim maluchem smakowite posiłki BoboVita skomponowane z warzyw, ryb i mięsa w jakości, której możesz zaufać na 100%!

Dziecko to nie mały dorosły, dlatego potrzebuje odpowiedniej diety, która będzie odpowiadać na jego potrzeby. Jest to szczególnie ważne w kluczowym okresie 1000 pierwszych dni życia, kiedy to młody organizm rozwija się najintensywniej – następuje programowanie metabolizmu, a układy i narządy wciąż kształtują się i dojrzewają. Ze względu na wrażliwość delikatnego organizmu niemowlęcia wymaga on zupełnie innego sposobu żywienia niż dorośli.
Konsystencja i skład posiłków powinny być dopasowane do etapu rozwoju maluszka oraz jego umiejętności – kluczowa jest również jakość i bezpieczeństwo produktów wybieranych dla dziecka. Na etapie wczesnego dzieciństwa odpowiednim wyborem będzie żywność przeznaczona specjalnie dla najmłodszych, z oznaczeniem wieku na opakowaniu. Składniki w takich produktach są wybierane i sprawdzane z wyjątkową troską i starannością.

Bezpieczeństwo to podstawa

Za pomocą zmysłów rodzic nie jest w stanie ocenić jakości warzyw, mięsa i ryb, które chce podać maluszkowi. Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci zapewnia najmłodszym nie tylko odpowiednią ilość składników odżywczych, ale także jest dla nich bezpieczna. Takie produkty muszą spełniać wyjątkowo restrykcyjne normy jakości, o wiele bardziej surowe w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia.


Jakość, której możesz zaufać na 100%
Każdemu opiekunowi zależy, aby jego maluszek otrzymywał wszystko to, co najlepsze, sprawdzone i bezpieczne – dlatego z myślą o wyjątkowych potrzebach młodego organizmu BoboVita oferuje produkty, do których rodzice mogą mieć 100% zaufania. Świadczy o tym:

100% warzyw z kontrolowanych upraw

100% mięsa wolnego od hormonów i antybiotyków

100% dziko żyjących ryb z certyfikowanych połowów z Atlantyku lub Pacyfiku


Wszystkie surowce w posiłkach BoboVita spełniają restrykcyjne normy jakości – aby w pełni odpowiadać na szczególne potrzeby żywieniowe organizmu dziecka w pierwszych latach życia. To aż 22 rodzaje warzyw, 3 rodzaje dziko żyjących ryb oraz 6 rodzajów delikatnego mięsa – szeroka gama pełnowartościowych i pysznych posiłków, przygotowanych z myślą o najmłodszych.
Ewa Maj, Starszy Kierownik Marki BoboVita
Mówiąc o jakości, której rodzic może zaufać na 100%, chcemy podkreślić, że BoboVita oferuje produkty dopasowane do wyjątkowych potrzeb niemowląt i małych dzieci – bezpieczne, a także skomponowane ze składników odpowiednich dla najmłodszych. Każda partia zawartych w nich warzyw przechodzi nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa. To bogactwo wartościowych i pysznych warzyw gotowanych na parze, a także dziko żyjących ryb oraz delikatnego mięsa. Posiłki w słoiczkach, zgodnie z najlepszą praktyką i przepisami prawa, nie zawierają konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku ani soli.Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Marka BoboVita oferuje szeroką gamę produktów dla niemowląt i małych dzieci, obejmującą m.in. posiłki, zupki, owoce i kaszki. Produkty BoboVita cieszą się uznaniem i powodzeniem wśród konsumentów, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Więcej informacji o ofercie produktów BoboVita znaleźć można na stronie www.bobovita.pl.

NUTRICIA Polska to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz dla osób dorosłych, wymagających specjalistycznego żywienia. NUTRICIA Polska dostarcza produkty żywnościowe dla niemowląt i małych dzieci we wszystkich kategoriach, m.in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 Nutriflor+, Bebiko PRO+ 2, Bebilon 2 z Pronutra – ADVANCE, Bebilon Profutura 2 i mleka modyfikowane typu junior oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego (m.in.: Bebiko Comfort 2 Nutriflor+, Bebilon Pepti 2 DHA), a także pełną gamę produktów uzupełniających dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

NUTRICIA Polska jest częścią grupy spółek DANONE – światowego lidera na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie. W Polsce DANONE działa w 4 obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój i WOMIR SPA), żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywność medyczna (NUTRICIA Polska).


Wszystkie spółki DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz realizacja misji, zgodnie z którą poprzez żywność niesiemy zdrowie tak wielu ludziom, jak to możliwe. Przez nasze produkty, projekty i programy pragniemy zachęcać do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień oraz staramy się przyczyniać do zrównoważonego rozwoju planety.

W 10 lokalizacjach w kraju zatrudnienie znajduje ponad 3 000 osób, rozwijających się zawodowo w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...