Pomysł na sesję zdjęciową tego 5-latka zachwycił cały świat. Stoi za nią niezwykła historia

Zdjęcia tego 5-latka i jego pradziadków zachwyciły świat!
Zdjęcia tego 5-latka i jego pradziadków zachwyciły świat! fot. Facebook/ Rachel Perman Photography
Rachel Perman jest fotografką, której zdjęcia w ostatnich dniach zrobiły w sieci wielką karierę. Postanowiła, że z okazji piątych urodzin swoich dzieci zrobi im wyjątkową sesję zdjęciową. Nie spodziewała się, że pomysł, na jaki wpadł jej syn Elijah podbije serca internautów na całym świecie.


5-latek kocha klasykę Pixar'a i to nią się zainspirował. Wymyślił, że on i jego pradziadkowie na sesji wcielą się w postaci z filmu "Odlot". Elijah przebrał się za Russela, a jego 90-letni pradziadkowie wystąpili jako Carl i Ellie. Na zdjęciach pojawiają się charakterystyczne kolorowe balony, które w filmie 78-letni Carl przymocowuje do komina swego domu i odfruwa do Ameryki Południowej.Siostra bliźniaczka małego Elijah wybrała sesję z białym koniem przebranym za jednorożca. Fotografie Perman zachwyciły tysiące osób z całego świata, a ich historią zainteresowały się media.

W rozmowie z CBS News Rachel Perman wyznała: "Pięć lat temu zdiagnozowano u mnie nowotwór. Było to zaraz po narodzinach moich dzieci. Bałam się, że nie będzie mi dane przeżyć ich piąte urodziny. Moja najstarsza córka miała wtedy 5 lat. Nie mogłam znieść myśli, że będzie mi dane przeżyć z bliźniakami tylko tyle czasu, co z nią".

Jednak Rachel zdrowieje. Po około roku od diagnozy stwierdzono remisję choroby. Kiedy nadeszły piąte urodziny Elijah i Emilee uznała, że to ich wspólne wielkie święto, dlatego chciała celebrować je w najlepszym stylu. Niewątpliwie – udało się!
Źródło: CBS News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Genialny patent na sen dla mam. Tego mogą nam pozazdrościć nasze babcie!