Celebrytki pochwaliły się zdjęciami dzieci z pierwszego dnia szkoły. Komentarz Ostaszewskiej warto przeczytać

Karolina Malinowska nie jest jedyną mamą, która cieszy się z nowego roku szkolnego
Karolina Malinowska nie jest jedyną mamą, która cieszy się z nowego roku szkolnego Instagram.com
Co roku w mediach społecznościowych rodziców-celebrytów jest kilka takich momentów, które koniecznie muszą zostać fanom zaprezentowane. Jednym z nich jest rozdanie świadectw, drugim – początek roku szkolnego. Tak jest i teraz – szkolne zdjęcia pojawiły się na kontach Mai Ostaszewskiej, Karoliny Malinowskiej, Joanny Koroniewskiej, Joanny Racewicz... i wielu innych artystek, dziennikarek czy modelek.


Karolina Malinowska wstawiła na Instagram zdjęcie z 10-letnim Fryderykiem, 8-letnim Christianem i 6-letnim Julianem, który właśnie rozpoczął naukę w zerówce.

– Jedyni!!Najlepsi!!!Pewnie niejedna aferka o brak pracy domowej, albo brak współpracy przy porannym wstawaniu nas czeka, ale co tam. Kocham! Back to school dzieciaki! Niech to będzie dla Was i dla Waszych łobuzów wspaniały rok szkolny!!! Nauczyciele jesteśmy z Wami!!! I za Wami! Zawsze!!!Oby do wakacji – napisała rozentuzjazmowana.Maja Ostaszewska była w swojej refleksji bardziej wyważona i refleksyjna. – Jeszcze wczoraj z wakacyjnym słońcem i wiatrem we włosach...Dziś ruszyli do szkoły. Moi ukochani. Życzę Wam i innym dzieciom, żeby to był, mimo wszystko, dobry dla Was rok. Żeby dorośli mieli zrozumienie dla Waszej ciężkiej pracy jaką jest bycie uczniem. Żebyście znajdowali to, co dla Was ciekawe, rozwijające Wasze talenty. Uruchamiające krytyczne myślenie i wrażliwość. Żeby to, co robicie sprawiało Wam radość! Żebyście przyjaźnili się i wspierali. Dzieciaki wspaniałe, trzymam mocno za Was kciuki! – napisała pod zdjęciem oddalających się w stronę słońca 12-letniego Franciszka i 10-letniej Janiny. Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała do zdjęcia z 13-letnim Stanisławem i 9-letnim Tadeuszem, którzy na zdjęciu nie wyglądają na zbyt zadowolonych. – Powrót do szkoły! Chłopcom niełatwo jest się przyzwyczaić. Rodzice chyba bardziej się cieszą – przyznała.Podobnie zresztą uważa Magda Steczkowska, mama 17-letniej Zosi, 10-letniej Michaliny i 8-letniej Antoniny. Pod jednym ze zdjęć wstawionych z okazji rozpoczęcia roku szkolnego napisała, że to pierwszy dzień wolności dla rodziców i że już czeka na tę "ciszę, kawkę w samotności, kilka godzin spokoju... i kolejne wakacje z dziećmi".

– Miłość, zabawa, szczęście. To były piękne wakacje – podsumowała.Dla Moniki Mrozowskiej 1 września okazał się dość stresujący ze względu na... pomyłkę klasy środkowej córki – 9-letniej Jagody.

– Najpierw zaliczyłyśmy rozpoczęcie roku w 4B, aż okazało się , że Jadzi nie ma tam wcale na liście... Cóż , te wakacje były pod hasłem "reforma szkolnictwa, czyli walka o miejsce w liceum dla Karoliny", dlatego pewne niedociągnięcia przy zmianie podstawówki Jadzi jestem w stanie sobie wybaczyć. Na początku września bardzo mocno daje znać o sobie moje wewnętrzne dziecko, któremu smutno, że wakacje się skończyły. Wiem, wiem już trochę za duża na to jestem, ale ten lipiec i sierpień był taki... No boski był i tyle. Ale ja jestem mocno zapobiegliwa i jeszcze podczas okresu wakacyjnego zaplanowałam sobie takie atrakcje na wrzesień, że też będzie przyjemnie! Dzieciaki! Moje i wszystkie inne! Trzymajcie się! Oby ten rok był dla Was spokojniejszy niż poprzedni – napisała. Bardziej lakonicznie wyraziła się Viola Kołakowska, której 12-letnia córka Lena również zaczęła szkołę (młodszy, 6-letni Leon jeszcze nie). – Wakacje się kończą, ale wspomnienia pozostają na zawsze – napisała.
"Fantastycznego" roku szkolnego pożyczyła swoim fanom również Joanna Racewicz, mama 11-letniego Igora.

– Z ostatnim promieniem wakacyjnego słońca życzymy wszystkim, którzy spakowali już plecaki, albo wciąż z nimi walczą, żeby rok szkolny był FANTASTYCZNY! żeby był SUUUUPER i MEEEEGAAAAA! Bo - według teorii mojego Synka: wszystko, co jest fajne szybko się kończy, a wszystko, co nudne dłuży się w nieskończoność. No, coś w tym jest – napisała. Niektórzy pierwszy dzień szkoły postanowili uczcić bardzo klasycznie – lodami z całą rodziną. – Pierwszy dzień szkoły, który zdążyliśmy uczcić WIELKIMI lodami, oczywiście TYLKO dla dzieci. Zakończony udaną ucieczką przed deszczem. Bo oczywiście nie przed dziećmi. A jak Wasz pierwszy dzień w szkole? Równie ekscytujący? – pisała na Instagramie rozbawiona Joanna Koroniewska, mama 10-letniej Janiny i 1,5-rocznej Helenki.


Tymczasem Zosia Ślotała – mama 2-letniego Leo i 4-letniej Rani – nie świętowała jeszcze rozpoczęcia szkoły, ale przedszkola już tak.

– Pierwszy dzień nowego przedszkola! Nie dość, że wszystko nowe to jeszcze trzeba wrócić do rutyny po rozpuście wakacyjnej. Na szczęście Mamy zawsze dodają odwagi, chociaż ciężko było Ranii się dzisiaj ode mnie odkleić. Lunchbox w rękę i powędrowała zmierzyć się z nowym etapem swojego życia... a jak u Was poszło?No właśnie – jak?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...