Zwykłe dziecko? Zdjęcie tej 5-latki po pierwszym dniu w szkole stało się viralem

Zdjęcie tej dziewczynki stało się viralem
Zdjęcie tej dziewczynki stało się viralem Zrzut z ekranu/Facebook
Dużo się działo? Aktywnie spędziłeś dzień? Na pewno nie aż tak jak 5-latka, której zdjęcie po powrocie z pierwszego dnia szkoły podbija zagraniczne serwisy. Obiecujemy, że padniecie ze śmiechu.


Pięcioletnia Lucie była bardzo podekscytowana, że wraca do szkoły – w Szkocji uczniowie już rozpoczęli lekcje. Bardzo się cieszyła na ten dzień. Gdy kilka godzin później jej mama Jillian Falconer przyszła po córkę, by zabrać ją do domu, pomyślała, że chyba coś musiało się stać. Była zdumiona wyglądem swojego dziecka.

Zapytała, co robiła, na co dziewczynka odpowiedziała, że "nic takiego, po prostu bawiła się z przyjaciółmi". Mama zrobiła Lucie zdjęcie, gdy ta szła w jej kierunku. Ani ona, ani jej mąż nie spodziewali się, że zabawna fotografia ich córki stanie się viralem. Gdy jednak porówna się, w jakim stanie dziecko wyszło do szkoły, a w jakim wróciło... To trudno się dziwić, że internauci pokochali to zdjęcie.

Zresztą... Zobaczcie sami.Jak widać, przed pójściem do szkoły dziewczynka była schludnie ubrana w wyprasowany mundurek. Miała uczesane włosy i piękną kokardę. Nie ma się co zatem dziwić zaskoczeniu mamy, gdy zobaczyła córkę później.


Rozwiany włos, zsunięte skarpety, poszarpane ubranie. Widać, że dziewczynka aktywnie spędziła dzień w szkole. Jednak szczegóły dotyczące tego, co robiła, pozostały tajemnicą. Pewne jest natomiast, że świetnie się bawiła.
Źródło: dailymail.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...