Nowe Słodziaki wracają do Biedronki! Tym razem to nie tylko pluszaki i książka

Ukochane pluszaki polskich dzieci wracają w zmienionym składzie. Cztery duże Słodziaki i ich sześcioro małych przyjaciół oraz książka z ich przygodami już niebawem do zdobycia w sieci sklepów Biedronka.


Nowy Gang Słodziaków - od kiedy?
Borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz maluchy: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia pojawią się w sklepach już 26 sierpnia. Do zdobycia za darmo dzięki regularnym zakupom będzie też książka z nowymi przygodami na leśnej polanie.
"W ramach tegorocznej akcji nasze sklepy odwiedzi dziesięciu nowych bohaterów Gangu Słodziaków. Chcemy po raz kolejny pokazać, że da się połączyć zabawę i zbieranie maskotek z ważnym przekazem, jakim jest zachęta do czytania. Trzy książki opowiadające o przygodach pierwszego Gangu trafiły do ponad 2 milionów polskich domów. Jesteśmy pewni, że i tym razem nasi bohaterowie skłonią niejedną rodzinę do wspólnego głośnego czytania, odkrywania magicznego świata Słodziaków i zabaw pobudzających wyobraźnię" - mówi Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Gang Słodziaków i aplikacja
Nowością są jednak nie tylko nowe przygody zwierzątek i Słodziaki-maluchy. Rodzice będą mogli pobrać aplikację mobilną, dzięki której podczas czytania będzie można wsłuchać się w dźwięki lasu wplecione w nastrojowe melodie. To spowoduje, że to nie będzie zwykła lektura, lecz magiczna wędrówka w głąb lasu.

Nowy Gang Słodziaków - jak go zdobyć?
By wziąć udział w akcji należy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Czas na uzbieranie naklejek jest do 17 listopada br., a przytulanki oraz książki odbierać można do 1 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów w każdym sklepie sieci Biedronka.
"Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora. 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę 'Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków'" - czytamy w informacji prasowej. 1 naklejka to każde 40 zł wydanych w Biedronce.


Książkę i Słodziaki można też po prostu kupić: przytulanka kosztuje 49,99 zł, a książka 9,99 zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...