"Zbliża się trzęsienie ziemi". Za dwa dni w Biedronce pojawią się kultowe laczki w kuszącej cenie

Klapki Kubota kupicie w Biedronce już za 19,99 zł!
Klapki Kubota kupicie w Biedronce już za 19,99 zł! Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta
Kiedyś nosił je każdy. Raczej bez większych emocji. Później zniknęły. I nagle wielki powrót i druga młodość. Klapki Kubota, bo o nich mowa, od kilku lat ponownie cieszą się zainteresowaniem klientów, a już za dwa dni pojawiają się w sieci sklepów Biedronka w tak szalenie atrakcyjnej cenie, że nawet jak macie już 10 par, to zachce się wam kupić jedenastą.


Obie marki postanowiły wykorzystać dress code znany z memów – oto dumny turysta z Polski pozuje do zdjęcia w klapkach Kubota (oczywiście przy okazji również w skarpetkach), w dłoni zaciskając reklamówkę z Biedronki – i nawiązać współpracę.
Teraz podobne zdjęcie będzie mógł sobie zrobić każdy! Klapki Kubota pojawią się w Biedronkach już 25 lipca. Te dla kobiet (rozmiary 37-40) będą dostępne w czterech kolorach, dla mężczyzn (rozmiary 40-45) w dwóch. Za parę zapłacimy jedynie 19,99 zł!
Zatem już za dwa dni możesz wyjść z reklamówką Biedronki po brzegi wypełnioną Kubotami! O ile uda ci się wygrać walkę z setkami innych entuzjastów klasycznej stylówki...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...