Lewandowski pokazał twarz Klary. "Podobna do mamy"

Klara w maju skończyła 2 latka
Klara w maju skończyła 2 latka Instagram.com
Dwuletnia Klara Lewandowska to oczko w głowie połowy narodu – a przynajmniej tych kilkunastu milionów (!) fanów, którzy śledzą jej rodziców w mediach społecznościowych. Choć widzieliśmy ją w tysiącach rozmaitych stylizacji, to nigdy nie zdołaliśmy ujrzeć jej twarzy. Aż do teraz.


Klara i Bambi
Rodzina Lewandowskich wybrała się bowiem do hiszpańskiego rezerwatu przyrody Ojén, gdzie król strzelców i życia pokazał swojej córce jelonka. Nie tylko zresztą pokazał – na fotografii wstawionej na Instagram ów "Bambi" jest przez Lewandowskiego głaskany.

Niektórym jego fanom się ta poufałość w stosunku do zwierzęcia nie spodobała – w komentarzach padały argumenty, jakoby matka jelonka miała wyczuć zapach człowieka i odrzucić później swoje potomstwo, które w efekcie zostanie pozostawione na pastwę losu. Większość osób zwróciła jednak uwagę na (jak zwykle przeuroczo ubraną) Klarę.
Choć dziewczynkę widać tylko z daleka i z profilu, fani zdążyli wysnuć już swoje wnioski. Uznali, iż "Klara jest podobna od mamy", a "z profilu to cała mamusia".

Dzień wcześniej również owa mamusia pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Nie widać na nich twarzy córki, są za to podpisane ważnymi słowami. – Cieszmy się takimi momentami, bo nie zawsze jest tak kolorowo. Dla mnie te chwile są bezcenne – napisała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...