Jak zagospodarować czas dziecku podczas wakacji, a przy okazji stworzyć mu wiele możliwości rozwoju

Sala zabaw Inca Play w Blue City zapewnia dzieciom dobrą opiekę i ciekawe zajęcia.
Sala zabaw Inca Play w Blue City zapewnia dzieciom dobrą opiekę i ciekawe zajęcia. Mat. prasowe
Wakacje to czas odpoczynku, beztroskiej, dobrej zabawy, przygód i poznawania nowych osób. Dzieci, które latem zostają w mieście i skorzystają z oferty Blue City, nie będą się nudziły, a rodzice będą spokojni, że ich pociechy są nie tylko pod dobrą opieką, ale i spędzają czas ciekawie.


Dla fanów wyścigów
Jak co roku na naukę jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów zaprasza ATA Świat Modeli. Podczas „Rajdowego Lata w Mieście”, dzieci w wieku od 6 do 18 lat będą miały okazję szkolić technikę jazdy, a jeśli nie miały wcześniej styczności z modelarstwem, nauczyć się prowadzenia modeli samochodów zdalnie sterowanych i sportowej rywalizacji. Wakacyjne zajęcia na dużym torze RC oraz na torze slotcarowym Carrera w Blue City, zostały podzielone na dwie tury: od 24 czerwca do 15 lipca oraz od 22 lipca do 18 sierpnia.

Bezpłatne lekcje (cztery lekcje na torze RC oraz cztery lekcje na torze slotcarowym Carrera), odbywać się będą w godzinach 11 – 15, ale jeśli dzieci będą czuły niedosyt, będzie możliwość wykupienia dodatkowych treningów w godzinach 15-20, wypożyczenia auta i zabawy indywidualnej. W weekend 17 – 18 sierpnia najbardziej aktywne oraz chętne do sprawdzenia się podczas rywalizacji dzieci, zmierzą się ze sobą w turnieju Finał Rajdowego Lata w Mieście, którego zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Edukacyjne zabawy i warsztaty
Półkolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat przygotowała Inca Play, jedna z największych sal zabaw w Warszawie. W sali znajduje się m.in. piracki starek, diabelski młyn, „małpi gaj”
z wielotorowymi zjeżdżalniami, kryjówki edukacyjne „śladem leśnych zwierząt”, domki na drzewie, trampoliny, stoły multimedialne i wiele innych atrakcji. W programie półkolonii są m.in. warsztaty edukacyjne, zabawy z animatorem, wyjścia do kina, wycieczki i mnóstwo zabawy.

Wakacyjne zajęcia w Inca Play ruszają w poniedziałek 24 czerwca i będą trwały do 23 sierpnia z podziałem na 5 - dniowe turnusy. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę od godziny 8 do 18. Koszt turnusu z całodniowym wyżywieniem (II śniadanie, obiad, podwieczorek, stały dostęp do napojów) to 550 zł.

Zajęcia piłkarskie
Młodych fanów piłki nożnej z pewnością ucieszy stacjonarny obóz piłkarski w Krainie Futbolu, gdzie znajduje się w pełni bezpieczne, otoczone profesjonalnymi i miękkimi matami, wyposażone w najnowocześniejszą sztuczną trawę boisko piłkarskie. Dzieci poza dwoma treningami dziennie po 90 minut, będą miały zorganizowane zabawy w innych miejscach rozrywki w Blue City oraz w pobliskim Parku Szczęśliwickim. Piłkarskie półkolonie są skierowane do dzieci w wieku 6-9 lat i będą się odbywały w dwóch terminach: 24 - 28 czerwca oraz 26 - 30 sierpnia w godzinach 8.30 – 16.30. Ich cena razem z posiłkami wynosi 650 zł.


Zajęcia taneczne
Roztańczone półkolonie dla dzieci w wieku 5-13 lat organizuje w Blue City Egurrola Dance Studio. Zajęcia taneczne będą się odbywały dwa razy dziennie. Oprócz tańca przygotowano wiele innych atrakcji - zajęcia integracyjne, wycieczki do muzeum lub kina, a także warsztaty ogólnorozwojowe i zajęcia plastyczne. Ostatniego dnia turnusu młodzi tancerze zaprezentują swoje nowe umiejętności podczas wspólnego występu. Egurrola Dance Studio w Blue City zapewnia opiekę nad dziećmi w godzinach 8 – 18, a koszt półkolonii to 550 zł ( w cenie jest drugie śniadanie i obiad).

Taniej niż zawsze
Ofertę specjalną w ramach „Lata w mieście” przygotowało jedyne w Polsce centrum rozrywki TEPfactor. Zabawa w TEPfactor zawiera elementy zagadek intelektualnych, uczy logicznego myślenia, cierpliwości, pracy zespołowej, ale wymaga również sprawności fizycznej. Grupy, które będą liczyły co najmniej 10 osób, mogą liczyć na zniżkę, i za 3 godziny zabawy zapłacą 59 zł za każdego uczestnika. Propozycja ta jest przeznaczona dla młodzieży do 18 roku życia. Dzieci poniżej 15 lat mogą przebywać na terenie TEPfactor pod opieką osoby dorosłej.

W wakacje w Blue City można także kupić taniej bilety do Time Machine, gdzie znajduje się 18-dołkowe interaktywne pole do gry w golfa w technologii 3D i UV. Nie jest to zwykły minigolf, bo dzięki specjalnym dekoracjom grający mogą się przenieść w inne epoki historyczne i dodatkowo rozbudzić swoją wyobraźnię, zakładając okulary 3D. Bilety od poniedziałku do czwartku, do godziny 15 będą kosztowały: 20 zł (normalny) oraz 15 zł (ulgowy).

Blue City zaprasza również do nowoczesnego kina Helios oraz do restauracji, z których wiele oferuje specjalnie menu dla dzieci. Więcej informacji pod tym linkiem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Strach jest zaraźliwy. Psycholog: zanim zaczniesz tłumaczyć dziecku świat, przepracuj swoje lęki

B JAK BEZPIECZEŃSTWO, B JAK BELLA BABY HAPPY PANTS

0 0Dom najbezpieczniejszym miejscem? To mit – zobacz, ile zagrożeń czyha na twoje dziecko
0 0Znamy ranking dziecięcych imion pierwszej połowy 2019
0 0Tak po cichu odbiera się kobietom kontrolę nad porodem. Położna: "To będzie trauma"