Kalicka śmieje się z "madek". Pokazała zdjęcie z arbuzem

Synek Olgi urodził się 20 stycznia
Synek Olgi urodził się 20 stycznia Instagram.com
Jakiś czas temu pewna mama zapytała na facebookowym forum, co można jeść podczas karmienia piersią, żeby dziecko nie miało kolek. – Wszystko można, tylko arbuza nie wolno podczas karmienia piersią, bo sok kapie dziecku na głowę i potem się lepi – napisano jej w odpowiedzi. Wypowiedź zebrała setki lajków od rozbawionych mam. I to właśnie do niej odniosła się matka karmiąca, Olga Kalicka, pozując do zdjęcia z 5-miesięcznym Aleksym i... arbuzem.


Fanki przyklasnęły jej szyderstwu z przewrażliwionych mam. – Zjesz pestkę arbuza przypadkiem i zatka Ci się kanalik mlekowy! – śmieje się jedna z komentatorek. – Ja słyszałam o takiej co znalazła kawałek kapusty w kupie niemowlaka po tym jak ona zjadła na obiad kapustę, także różne są zabobony – dodała druga.

Co można jeść podczas karmienia piersią?
Niemal każda młoda, karmiąca mama zetknęła się komentarzami znawców jej laktacji i przewodu pokarmowego pod przewodnictwem najważniejszego sformułowania pt. "tego nie możesz jeść". – Zobaczą Cię z truskawką, to zaraz stan przedzawałowy! – skomentowała obserwatorka Kalickiej.

Tymczasem prawda jest dla matek dużo łaskawsza. Mogą jeść zarówno owoce z pestkami, jak i czosnek czy cebulę. Nie ma też przeciwwskazań, żeby spożywały kapustę i fasolę. Właściwie można próbować wszystkiego – byle z umiarem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...