Szkoda czasu na wieczne sprzątanie dziecięcego pokoju. Ten produkt podbija serca rodziców

Materiał prasowy
Rodzice zawsze należeli do najbardziej wymagających klientów – chcieli, aby ich dziecko miało wszystko, co najlepsze. Prostym przykładem może być urządzanie pokoju dziecięcego, podczas którego rodzice wybierają starannie przemyślane i najlepsze gatunkowo produkty, wyróżniające się do tego ciekawym designem. Świadomi rodzice cenią sobie swój czas – wolą wolne chwile poświęcać dziecku niż np. na sprzątanie.


Dlatego uwielbiają wszelkie praktyczne pomysły, które pomagają im w lepszej organizacji przestrzeni oraz maksymalnie skracają czas potrzebny na „ogarnięcie” dziecięcego pokoju. Szukają mebli i dodatków łatwych do codziennej pielęgnacji, wykonanych z wysokiej jakości materiałów i do tego ekologicznych takich jak dywany Lorena Canals, które można prać w pralce.


Idea stworzenia dywanów do prania w domowej pralce narodziła się z potrzeby zadbania o komfort i bezpieczeństwo dzieci. To ze względu na ich szczególne wymagania, na rynku pojawiły się pierwsze kolekcje dywanów zachwycających swą praktycznością, łatwą pielęgnacją, a także niepospolitym wyglądem, minimalizujące ryzyko kontaktu z alergenami i roztoczami. Ponadto wyróżniają je lubiana przez dzieci, jak i ich rodziców, delikatna pastelowa kolorystyka.

Pudrowe róże, delikatne błękity, ciepłe beże czy modne szarości, a także wzory w postaci uroczych gwiazdek, chmurek, serduszek czy kropek królują w ofercie projektantki w różnych kształtach i rozmiarach. Miłe dla oka, delikatne, lekkie, a do tego niezwykle miękkie dywany, w błyskawicznym tempie zyskały uznanie małych i dużych użytkowników, dlatego ich asortyment szybko powiększył się o wersje przeznaczone do stosowania w różnych innych pomieszczeniach – nie tylko pokojach dziecięcych.

Względy praktyczne, jakość i design to oczywiście nie wszystko. Współczesny rodzic docenia, kiedy dany produkt można powiązać z pewnymi wartościami, stanowiącymi dodatkową zaletę. Jedną z nich jest ochrona środowiska– zainteresowanie produktami ekologicznymi wciąż wzrasta, podobnie jak świadomość rodziców oraz ich chęć wychowywania dzieci w trosce o środowisko. Dlatego dywany Lorena Canals wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego będą dla takich osób szczególnie cenne.


Bawełna, z której wykonane są dywany pochodzi z ekologicznej uprawy, do jej barwienia wykorzystuje się tylko naturalne i nietoksyczne barwniki. Dlatego każdy dywan jest swego rodzaju unikatem, nie znajdziemy bowiem dwóch identycznych egzemplarzy. Rodzice coraz częściej zapoznają się przed zakupem z informacjami o producencie – wiadomość, że np. w miejsce wyciętego drzewa sadzi on kilka nowych, może wpłynąć na konkretne decyzje zakupowe. Świadomi rodzice chętnie wybierają produkty, którego producenci wspierają różnego rodzaju akcje charytatywne. Projektantka Lorena Canals od lat wspiera edukacje dzieci w Indiach. Projekt SAKULA wspiera biedne dzieci już od 2008 roku dając im szanse na edukacje i lepszy byt w przyszłości. Wybierając produkty Lorena Canals stajesz się częścią tego projektu.

Artykuł powstał we współpracy z Kidsconcept.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...