Nowa promocja w Lidlu podbije serca rodziców. Sieć wprowadza produkt ważny zwłaszcza przed wakacjami

Foteliki samochodowe matki Cybex w Lidlu
Foteliki samochodowe matki Cybex w Lidlu
Okres wakacji sprzyja podróżom, także tym w samochodzie. Podróżując autem z dzieckiem, warto zadbać o jego bezpieczeństwo i wybrać wysokiej jakości fotelik samochodowy. Na stronie www.lidl-sklep.pl rodzice znajdą foteliki Cybex w promocyjnych, niskich cenach. Firma znana jest z wysokiej jakości produktów oraz nadzwyczajnej ochrony i komfortu podróży dzieci.


Każdy rodzic wie, że fotelik samochodowy to „must have”, jeśli chcemy podróżować
z dzieckiem. Jednak jak wybrać ten najlepszy, który będzie zarówno bezpieczny jak i wygodny dla naszego malucha? Ciekawą propozycją są foteliki samochodowe firmy Cybex, które
możemy zamówić za pośrednictwem www.lidl-sklep.pl. Produkty tej firmy zyskały zaufanie wielu rodziców, również tych znanych z pierwszych stron gazet. Foteliki Cybex w sklepie internetowym Lidla są dostępne już od 444 złotych w trzech przedziałach cenowych.

W ofercie Lidla znajdziemy trzy modele:

Fotelik Cybex Solution X-Fix, grupa II-III, 15-36 kg (444 zł/ 1 szt.) zapewni odpowiednią
ochronę podczas jazdy – fotelik posiada opatentowaną 3-stopniową regulację zagłówka, która chroni podczas zderzenia bocznego. Fotelik został zaprojektowany również tak, by główka
dziecka nie opadała podczas snu. Dodatkową zaletą jest aż 11-poziomowa regulacja
wysokości.
Fotelik Cybex Solution M-Fix SL, grupa II-III, 15-36 kg (555 zł/ 1 szt.) to zwycięzca testu Stiftung Warentest (06/2017). Produkt wyposażony jest w System L.S.P., czyli niezależnie regulowane osłony boczne absorbujące energię uderzenia we wczesnym stadium. Fotelik jest łatwy w montażu, daje możliwość regulowanej osłony tułowia oraz posiada 12-stopniową regulację wysokości zagłówka.
Z kolei fotelik Cybex Pallas-Fix, grupa I-III, 9-36 kg (777 zł/ 1 szt.) jest w typie 2 w 1, dlatego może być używany przez nas nawet 11 lat, bez potrzeby kupowania kolejnego, nowego fotelika wraz dorastaniem dziecka. Fotelik jest łatwy w montażu, jest wyposażony w system mocowania Isofix, który zapewnia dodatkową stabilizację i bezpieczeństwo. Ponadto w foteliku znajduje się regulowana poduszka bezpieczeństwa (grupa I). Fotelik zapewnia również komfort jazdy – posiada funkcję odchylenia (grupa I), ma wyjątkowo szerokie i głębokie siedzisko, 11-poziomową regulację wysokości oraz opatentowaną 3-stopniową regulację odchylenia zagłówka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć