Który z mężczyzn ci się podoba? Twój wybór zdradza, jaka jesteś i czego szukasz w partnerze

Jakich cech szukasz w mężczyźnie?
Jakich cech szukasz w mężczyźnie? damskiyclub.ru
Czego oczekujesz od partnera? Z kim zbudujesz trwałą relację? Na jakie cechy zwracasz uwagę, gdy spotykasz nowego człowieka? Ten test pomoże ci odkryć, z jakim typem mężczyzny będziesz czuć się dobrze. Wystarczy, że wskażesz, który z przedstawionych na obrazku wzbudza twoje zainteresowanie. Przy okazji dowiesz się czegoś o sobie.


1. Szukasz mężczyzny w typie "ojca"
A to oznacza, że jesteś "kobietą-córką". W partnerze poszukujesz oparcia, wymagasz troski i uwagi. Sama nie wiem, czego chcesz, jesteś niezdecydowana, nerwowa i kapryśna. Szczególnie gdy czujesz, że partner poświęca ci za mało czasu i uwagi. To z kolei często prowadzi do rozpadu twoich relacji.


Chętnie pozwalasz mężczyźnie przejmować inicjatywę. Nie masz potrzeby rywalizować ani udowadniać swoich racji. Bardzo ufasz, jesteś niezwykle lojalna i oddana. Dobrze czujesz się z partnerem, który bierze za ciebie odpowiedzialność, rozwiązuje problemy i zaspokaja nawet najbardziej absurdalne pragnienia. Musi być pewny siebie, zdecydowany i władczy. Dopóki dwie strony dobrze się czują w takim układzie, może to być harmonijna relacja.


2. Odpowiada ci mężczyzna-dziecko
Jesteś jak kobietą-matką. Opiekuńczą, czułą, która uważa, że jej życiowym zadaniem jest dbanie o wszystko i wszystkich. Matkujesz swojemu partnerowi.

Próbujesz poświęcić cały swój wolny czas swoim bliskim ludziom, którzy, jak szczerze wierzysz, po prostu nie mogą żyć bez twojej opieki i ochrony. Za tym oddaniem, cierpliwością i bezinteresownością istnieje jednak podświadome pragnienie "zagarnięcia" swoich bliskich i stanie się dla nich niepodważalnym autorytetem. Oczekujesz szacunku, wdzięczności i posłuszeństwa.


Jesteś silną i dominującą kobietą, dlatego szukasz partnera uległego, który podda się twoim zasadom. W takiej relacji sprawdzi się typ mężczyzny-dziecka, który marzy o partnerce, która uchroni go przed wszelkimi przeciwnościami losu, a także mężczyzna z kompleksami, który chętnie przyjmie troskę i uwagę.

3. Jesteś kobietą samowystarczalną i niezależną
Masz zdanie na każdy temat. Jesteś postrzegana jako bardzo atrakcyjna, przebojowa, pewna siebie, ambitna i samowystarczalna, więc w niektórych mężczyznach wzbudzasz obawy. Szukasz równie niezależnego partnera, jak ty.

Może to być trudne, bo wielu mężczyzn po prostu nie jest w stanie się do ciebie dopasować – nie są gotowi dawać w związku tyle wolności, ile potrzebujesz. W relacji wyznaczasz granice i oczekujesz szacunku do przestrzeni osobistej. Twój partner musi wyznawać podobne zasady, być mężczyzną pewnym siebie i pozbawionym kompleksów. Dobrze też radzisz sobie jako singielka.

Relację zbudujesz z inteligentnym, wnikliwym i niezależnym człowiekiem, który podziela twoje poglądy i zgodzi się na dużo wolności w związku.

4. Jesteś typem kobiety-siostry
Znajdziesz wspólny język z mężczyzną-dzieckiem, który będzie gotów dzielić się z tobą wszystkim, dla którego staniesz się siostrą. Chcesz poczucia wspólnoty interesów i jedności z partnerem, cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa, ważna jest dla ciebie kwestia zaufania. Jesteś emocjonalna i wrażliwa.

Podświadomie dążysz do tego, aby stać się niezbędna dla mężczyzny, dając się poznać zarówno jako kochanka, jak i najlepszy przyjaciel, zawsze gotowy porozmawiać i doradzić. Od wybranka serca oczekujesz podobnego zaangażowania.

Trudno będzie ci zbudować relację z niezależnym mężczyzną, który ceni wolność i ma swoje zdanie na każdy temat. Chyba że będziesz na tyle elastyczna, że zgodzisz się na kompromisy i zrozumiesz, że wolny czas można również spędzać osobno. I że poza "my" istnieje też osobne "ja" i "ty".
Źródło: damskiyclub.ru

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...