Pierwszy kieliszek wina po ciąży smakuje, jak pierwszy w życiu. Ten film rozbawia miliony

Film z Emily Stafford w roli głównej obejrzano ponad 9 milionów razy!
Film z Emily Stafford w roli głównej obejrzano ponad 9 milionów razy! fot. Twitter / screen
Jak czuje się świeżo upieczona mama, która w końcu bez kilku kilogramów balastu w brzuchu może spotkać się z przyjaciółkami i zaszaleć? Radość, która ją wtedy wypełnia potrafi wyzwalać super moce. Ten film to dowód!


Po 9 miesiącach ciąży wiele nawet najprostszych czynności sprawia radość tak wielką, jakbyśmy robiły to po raz pierwszy. Na przykład schodzenie po schodach. Można podskakiwać z lekkością bez obaw, że nasze wybryki wywołają skurcze porodowe. Można spać na brzuchu lub w ogóle spać inaczej niż na boku z poduszką między nogami... I można też pić alkohol.

Oczywiście to zależy od tego, czy karmimy piersią (jeśli karmimy piersią, nie powinnyśmy pić w ogóle). W przeciwnej sytuacji, kieliszek wina na odprężenie po 9 miesiącach wielkiego wysiłku dla organizmu bywa jak rewolucja! Zdarza się, że wyzwala nadprzyrodzone "umiejętności"...

Tak było w przypadku Emily Stafford, mamy z Michigan. Jej siostra udostępniła na Twitterze film, który udokumentował to przedziwne zdarzenie. To nagranie w rok obejrzano ponad 9 milionów razy!Internauci pokochali film z Emily w roli głównej – pół miliona reakcji i setki komentarzy rozbawionych do łez kobiet. Nic dziwnego: operator kamery uchwycił moment, w którym kobieta sprawnym rzutem trafia... mrożoną pizzą prosto do piekarnika.


Jednak największa moc tego nagrania tkwi w jego terapeutycznym charakterze. Tak, terapeutycznym – bo czego, jak nie dystansu, powrotu do normalności i wybuchów śmiechu w gronie przyjaciółek potrzeba bardziej mamie noworodka? No właśnie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE