Royal baby przyłapane na kopaniu księżnej! Ten uroczy film stał się hitem sieci

Fani nagrali jak royal baby kręci się w brzuchu Meghan
Fani nagrali jak royal baby kręci się w brzuchu Meghan fot. Instagram / kensingtonroyal
Brytyjczycy gorączkowo oczekują narodzin kolejnego royal baby. Meghan i Harry w każdej chwili mogą spodziewać się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka – szacowana data porodu przypada na przełom kwietnia i maja. Z tego powodu każdego dnia fani i dziennikarze śledzą każdy ruch książęcej pary. Tym razem udało im się uchwycić, jak maluch fika w brzuchu mamy!


Ten film stał się hitem internetu. Widok kręcącego się w brzuchu bobasa rozczula zawsze, a gdy jest to dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego budzi skrajne emocje i szalony entuzjazm.
Na nagraniu Meghan ma na sobie cienką pastelową suknię, w której niczego nie da się ukryć.

Brzuch księżnej jest mocno wyeksponowany, Meghan w typowym dla kobiet ciąży geście osłania go dłonią. Jednak maluch kręcił się tak bardzo, że nie dało się tego nie zauważyć.
Słodką scenę sfilmowano podczas wizyty w Teatrze Narodowym. Było to jedno z ostatnich oficjalnych wystąpień księżnej przed urlopem macierzyńskim. Film został pierwotnie opublikowany w instastories na jednym z fanowskich profili księżnej Meghan i księcia Harry'ego.

Co ciekawe, z oficjalnego oświadczenia Pałacu Kensington wynika, że książęca para zachowa szczegóły dotyczące porodu w tajemnicy aż do rozwiązania. Nie wiadomo czy Meghan urodzi w domu, czy w szpitalu – nie wiadomo też, w którym. Media rozpisują się o tym, że Meghan i Harry chcą złamać królewską tradycję i nie pokazywać się tłumom w tych intymnych i ważnych chwilach.Choć treść oświadczenia jest dość enigmatyczna, to wiele wskazuje na to, że książę i księżna Sussex zrobią wszystko po swojemu. Meghan sprzeciwia się też pozowaniu z uśmiechem na schodach szpitala kilka godzin po porodzie. Nie czuje się w obowiązku przedstawiać Brytyjczykom swojego dziecka od razu, ponieważ w kolejce do tronu maluch będzie dopiero na siódmym miejscu.


Sporo spekulacji było również wokół imienia dla royal baby. Jak się okazuje, królewskie imię wcale nie jest łatwo wybrać, lecz w zadaniu tym ważnych jest kilka prostych idei.
Źródło: dailymail.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE