"Nigdy więcej batonika!". Małgosia Socha jednym zdjęciem z obozu Lewandowskiej podbiła serca kobiet

Małgosia Socha na obozie by Ann.
Małgosia Socha na obozie by Ann. malgosia_socha_Instagram
Małgorzata Socha na obozie Anny Lewandowskiej w zabawny sposób pokazuje swoją prawdziwą twarz. Nawet jeśli wyciska poty, nie pisze, że jest łatwo i przyjemnie, nie pokazuje siebie też nienagannie piękną. Internautki to doceniają: – Jesteś taka jak każda z nas. Zdjęcia są naprawdę urocze.


Jak jej nie kochać?
Niewiele celebrytek może pochwalić się tak pozytywnym odbiorem w sieci. Na Instagramie u Małgosi Sochy trudno znaleźć negatywne oceny, internauci piszą: "Jesteś najlepsza", Uwielbiam Panią.

Tym nietypowym i zabawnym zdjęciem podbiła serca fanów. Zrobiła to nie pierwszy raz. "Gośka zdjęcie 1", "Podpis pod tym zdjęciem, powinien być taki: "Małgosia Socha ćwiczenia kocha" – trzymam kciuki i cieplutko pozdrawiam".

Rozbawia nie tylko zdjęcie, ale i opis. "Ile to się trzeba naskakać, żeby spalić choćby czekoladę, Nigdy więcej batonika!!! Obiecuję – dodała aktorka.Internauci doceniają aktorkę przede wszystkim za naturalność. "Wow, jakie naturalne zdjęcia", "Chociaż Ty jedna nie wyglądasz, jakbyś właśnie opuściła salon piękność i poszła poćwiczyć. Brawo za naturalność!", "Brawo Gosia to zdjęcie jest najprawdziwsze, pozdrawiam" – czytamy w komentarzach.

Małgorzata Socha jak każda kobieta walczy o powrót do formy po ciąży, ale robi to w zabawny sposób. Profil na Instagramie odzwierciedla jej poczucie humoru i dystans do siebie. – Obóz przetrwania czas start! Trzymajcie kciuki! – tak opisała swój pierwszy dzień na obozie.

Tak trzymaj!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE