Miesięczna dziewczynka ma szansę na rekord Guinnessa. "To być może jedyny taki przypadek"

Na Sycylii urodziła się dziewczynka, która ma szansę na rekord Guinnessa
Na Sycylii urodziła się dziewczynka, która ma szansę na rekord Guinnessa fot. 123rf
W styczniu br. urodziła się dziewczynka, która ma duże szanse trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. Wszystko dzięki... jej rodzinie.


Mała Chloe Elia przyszła na świat 11 stycznia 2019 roku na Sycylii w wielopokoleniowej rodzinie, której historią zainteresowały się włoskie media. Po przeanalizowaniu przez dziennikarzy drzewa genealogicznego rodziny Chloe, okazało się, że reprezentuje ona piąte pokolenie rodu, a jej przodkowie to łącznie aż 11 osób.

Rodzice dziewczynki mają 23 i 24 lata, dziadkowie od 41 do 47 lat. Żyje też pięcioro pradziadków Chloe oraz praprababcia ze strony ojca, która, mimo że jest najstarsza w rodzinie, ma dopiero... 78 lat!Cała rodzina trzyma się razem. Wszyscy od pokoleń mieszkają w mieście Termini Imerese koło Palermo i zajmują się sprzedażą ryb. Jak informują włoskie media po przeanalizowaniu historii rodziny, to najprawdopodobniej jedyny taki przypadek!

Z uwagi na stosunkowo młody wiek seniorki rodu, teoretycznie istnieje szansa, że doczeka się ona prapraprawnuka lub prapraprawnuczki. Wówczas rodzina składałaby się z aż sześciu żyjących pokoleń!

Małą Chloe na świecie powitał również burmistrz miasta Francesco Giunta, który całą 11-osobową rodzinę zaprosił na uroczystość do urzędu.
Źródło: wiadomosci.radiozet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE