Para rozwiodła się po 3 minutach małżeństwa z powodu... jednego słowa pana młodego

Obawy przed ślubem, jakie mogą się pojawić.
Obawy przed ślubem, jakie mogą się pojawić. 123rf.com
Znacie najkrócej trwające małżeństwo? Trudno przebić historię tej pary. Ich małżeństwo trwało 3 minuty!


Chwilę po ślubie – rozwód
Po czym poznać, że to człowiek dla mnie? Co może rozwiać niepewność przed ślubem? Czy to na pewno miłość? – takie pytania rodzą się w głowach wielu osób tuż przed TYM ważnym dniem. Ale czy jesteśmy w stanie się ustrzec lub poznać człowieka na tyle, aby wiedzieć na 100%? Tej parze z Kuwejtu najwidoczniej takiej wiedzy zabrakło.

W pakiecie ze ślubem rozwód – w tym samym dniu. Dokumenty, które para podpisała w urzędzie stanu cywilnego, świadczące o ich małżeństwie, chwilę później były już nieważne. Jedno słowo przekreśliło ich miłość. Nie było odmowy w trakcie przysięgi ani zawahania z rozpoczęciem ceremonii. Problem pojawił się już po wszystkim, gdy para wychodziła z urzędu. Według świadków, panna młoda się potknęła, a jej mąż zamiast jej pomóc, wyśmiał ją i nazwał "głupią". Po wyśmianiu się, kobieta wpadła we wściekłość i zażądała, aby sędzia rozwiązał ich małżeństwo.

Czy to była miłość? Incydent wywołał falę sympatii dla kobiety w mediach społecznościowych, a internauci sugerowali, że miała rację, aby ją zakończyć. Para otrzymała unieważnienie, zanim opuścili gmach urzędu, w którym się pobrali. Uważa się, że małżeństwo stało się najkrótszym w dziejach Kuwejtu. Takie zakończenie ślubu nie należy do łatwych przeżyć. Miejmy nadzieję, że decyzja nie została podjęta w emocjach i żadna ze stron jej nie żałuje.
Źródło: Daily Mail
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE