Już jest świąteczna kartka książęcej pary. Mały George skradł show

Kartka świąteczna pary książęcej 2018.
Kartka świąteczna pary książęcej 2018. Instagram/Kensington Palace
Jak co roku para królewska podzieliła oficjalnym porterem ze świątecznej kartki. Ta tradycja, co roku budzi spore emocje. Czym w tym roku zachwyciło zdjęcie?


Nie wszystkie kartki świąteczne pary królewskiej były tak dobre. W 2017 roku świąteczna karta budziła sprzeczne emocje. Nie da się ukryć – wyglądało jak z Photoshopa. Para stała na nich niczym posągi, ustawione pod linijkę do kadru.Trzy lata temu, było bardzo naturalnie, co bardzo spodobało się internautom.Najnowsze zdjęcie jak do tej pory jest zdecydowanie najlepsze. Kogo to zasługa?

Kto jest tu na pierwszym planie?
Choć nie zostało zrobione przy choince w domu, lecz na spacerze w naturalnym otoczeniu, oddaje rodzinną atmosferę. Na kartce można podziwiać najmłodszego Louisa, ale uwagę przykuwa również księżniczka Charlotte i książę George. Ich spontaniczność, odważne spojrzenia, prosto w obiektyw i zupełnie swobodne ułożenie ciał sprawiają, że ma się wrażenie, jak byłyby to dwa urwisy na królewskim dworze. Mały George jest mistrzem zabawnych min, zachowań. Również na tym zdjęciu nie mógł spokojnie wystać i powstrzymać swojej energii. Wszyscy go za to uwielbiają. Grzeczny i uśmiechnięty Loius na kolanach Kate rozczula równie mocno. Urocze dzieci i naturalnie uśmiechnięta para – Brytyjczycy mogą być dumni.

Zdjęcie, którego autorem jest Matt Porteous, zostało zrobione w Anmer Hall w okolicach września. A wam, jak się podoba kartka pary książęcej 2018?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...