Najlepszy kompan twoich zakupów na mieście. Pomoże ci wojażować z dzieckiem poza domem bez przeszkód

Quinny Hubb to wygodny i przestronny wózek, który sprawdzi się idealnie w mieście
Quinny Hubb to wygodny i przestronny wózek, który sprawdzi się idealnie w mieście Materiały prasowe
Najlepszy kompan twoich zakupów na mieście? Jeśli jesteś mamą, to poza mężem czy przyjaciółką będzie nim... wózek. A przynajmniej powinien nim być – skoro maluch będzie ci nieraz towarzyszył w pozadomowych wojażach, to mile widziany jest środek transportu wygodny nie tylko dla twojej pociechy, ale również dla ciebie samej.


Zadatki na takiego dobrego ''czterokołowego kompana'' ma Quinny Hubb. Ten modułowy wózek został właśnie zaprojektowany z myślą o życiu w mieście. Spontaniczne spacery, codzienne sprawunki, wizyta w butikach – w każdej z tych sytuacji Hubb zaprezentuje się z klasą, a przy tym pokaże swoją wielkość, gdy pomieści i dwójkę dzieci i wyprawkę, i zakupy.

Zabiegani rodzice docenią opcję składania jedną ręką. Trzymając w jednej ręce malca, bez trudu złożą i rozłożą wózek drugą ręką. Spacerówkę wyposażono też w automatyczną blokadę transportową, aby ułatwić jego przechowywanie i transport. Wygodę zapewnia też kieszonka na najpotrzebniejsze drobiazgi, a w razie większych zakupów – dodatkowy kosz XXL.
Zatroskanym opiekunom przypadnie do gustu wszyte w poszerzanym daszku przeciwsłonecznym UV 50+ okienko, dzięki któremu można podejrzeć, co dzieje się z dzieckiem po drugiej stronie budki. Na różne kombinacje z ustawieniem siedziska – jak tylko najwygodniej właścicielowi wózka – pozwala z kolei modularna konstrukcja.

Skoro mowa o kwestiach technicznych, to warto dodać, że gondola do wózka powstała z innowacyjnych materiałów zapewniających jej wyjątkową lekkość (waga gondoli Hux nie przekracza 3 kg) i wytrzymałość. A jej wierzchnie przykrycie z licznymi przecięciami i zagięciami sprawia, że otwierać go można na wiele różnych sposobów.


Jeśli szukamy alternatywnego transportu dla noworodka, strzałem w dziesiątkę będzie montowana na siedzisku wózka miękka gondola Cocoon, która otuli dziecko. A jeśli pojawi się potrzeba przejścia prosto z samochodu na spacer, wystarczy wpiąć do stelaża wózka fotelik Maxi-Cosi Pebble Plus (dostępny w kolekcji kolorystycznej Hubb).
Z najnowszym wózkiem Quinny Hubb na przejażdżkę po mieście można zabrać dwójkę dzieci. Wystarczy małe odświeżenie, aby Hubb Mono zamienić w wersję Duo. A gdy starsza pociecha stanie na własnych nogach, powrót do wersji jednoosobowej też nie będzie stanowił problemu. Tak samo, jak wybór pod względem estetycznym – Quinny Hubb dostępny jest w aż 9 kolorach.

Artykuł powstał we współpracy z Quinny

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Strach jest zaraźliwy. Psycholog: zanim zaczniesz tłumaczyć dziecku świat, przepracuj swoje lęki

B JAK BEZPIECZEŃSTWO, B JAK BELLA BABY HAPPY PANTS

0 0Dom najbezpieczniejszym miejscem? To mit – zobacz, ile zagrożeń czyha na twoje dziecko
0 0Znamy ranking dziecięcych imion pierwszej połowy 2019
0 0Tak po cichu odbiera się kobietom kontrolę nad porodem. Położna: "To będzie trauma"