Zimy nie należy się bać. Pod warunkiem, że dopasujemy jeden kluczowy element do nadchodzącej aury

Niezależnie od pogody codzienny spacer powinien stać się nawykiem. Aby jednak jesienno-zimowy spacer wyszedł maluchom na zdrowie, trzeba jeszcze dopasować ubiór do aury.
Niezależnie od pogody codzienny spacer powinien stać się nawykiem. Aby jednak jesienno-zimowy spacer wyszedł maluchom na zdrowie, trzeba jeszcze dopasować ubiór do aury. Endo
Dorosłym kojarzy się z nudą, chandrą i wegetowaniem w czterech ścianach. Dzieciom, wręcz przeciwnie, bo ze szkolnymi wycieczkami i zabawami poza domem. Jesień i zima pukają już do naszych drzwi. Z dwóch filozofii myślenia lepiej mimo wszystko wybrać dziecięcy punkt widzenia i postawić na aktywność na świeżym powietrzu.


Niezależnie od pogody codzienny spacer powinien stać się nawykiem. Dzięki niemu dbamy o swoją sylwetkę, wzmacniamy własną odporność i poprawiamy sobie samopoczucie. Akurat maluchów do wyfrunięcia z domu nie trzeba specjalnie przekonywać. Aby jednak jesienno-zimowy spacer wyszedł im na zdrowie, trzeba jeszcze dopasować ubiór do aury.
W końcówce mijającego roku i na starcie nowego najzdrowszą modą okazuje się stylizacja ''na cebulkę'', czyli technicznie mówiąc wielowarstwowy ubiór. Pierwsza warstwa powinna być maksymalnie miła w dotyku. Najlepiej więc postawić na bawełnianą bieliznę i podkoszulek z długim rękawem. Na nogi warto natomiast włożyć ciepłe legginsy.

Kolejna warstwa to bluza lub sweterek. A spodnie? Najlepiej rozpinane i wierzchnie, bo będzie można zostawić je w szatni w przedszkolu. Co się tyczy skarpetek, powinny być z bawełny, buty zaś odporne na wilgoć i z solidną podeszwą. Na koniec kurtka, czapka (np. kominiarka), szalik i nieprzemakalne rękawiczki.
Dużo uwagi należy poświęcić wyborowi odpowiedniej kurtki. Niech będzie nie tylko ciepła, ale też lekka, aby nie ograniczała swobody dziecka podczas zabaw. Świetnie sprawdzają się te uszyte z tkanin oddychających, lecz odpornych na wilgoć i wiatr. Niewątpliwie przyda się przypinany kaptur z futerkiem. I dobrze, żeby rękawy miały ściągacze.

To wypisz, wymaluj opis klasycznej parki, której modele znajdziemy w najnowszej kolekcji Endo. Zgodnie z tradycją ubrania ozdobiono zabawnymi cytatami oraz kolorowymi nadrukami z wizerunkami kotów, serc, a nawet ukrytej wewnątrz kurtki łapy niedźwiedzia naturalnej wielkości. Bezpieczeństwo zapewniają zaś odblaskowe naszywki.
Wszystkie nowości z jesienno-zimowej kolekcji Endo dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym popularnej marki odzieżowej. Na polskim rynku producent dziecięcej odzieży jest obecny od 1991 roku. Od samego początku jego znakiem firmowym są ekologiczne nadruki, wykorzystujące plastyczne motywy i humorystyczne teksty.

Artykuł powstał we współpracy z ENDO

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...