Niewygodne pytanie o silikonowy biust Siwiec. Celebrytka bez skrępowania odpowiada

Czy możesz karmić piersią, mając implanty ?
Czy możesz karmić piersią, mając implanty ? nataliasiwiec.official/Instagram
Natalia Siwiec po tym, jak dodała na Instagramie zdjęcie z córką, została zapytana, czy karmi piersią. Jedna z internautek poszła o krok dalej i spytała, nie owijając w bawełnę, o dość krępującą kwestię – karmienie piersią przy implantach. Celebrytka bez skrępowania opowiedziała, co dzieje się z powiększonymi piersiami po ciąży.


Powiększanie biustu a karmienie piersią
Jedna z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych w Polsce budzi sporo wątpliwości. Potwierdza to pytanie zadane w komentarzu na Instagramie Natalii Siwiec.

– Wiem, że karmiłaś córeczkę piersią. Zawsze myślałam, że operacja powiększenia piersi wiąże się z niemożnością karmienia piersią. Poza tym kiedyś nawet jeden lekarz odradził dziewczynie powiększania biustu, jeżeli planuje karmić piersią. A jednak jesteś dowodem na to, że można – napisała na profilu fanka.
Czy można karmić piersią z silikonowymi implantami?
Nie musiała czekać długo na odpowiedź Siwiec.– Totalna bzdura! Można karmić po operacji powiększenia biustu! – odpowiedziała.

Potwierdza to również lekarz Marek Szczyt, chirurg plastyczny z Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt, który w rozmowie dla Dzień Dobry TVN powiedział: – Jak najbardziej, nie ma żadnych przeciwwskazań. Silikon jest zamknięty w twardej powłoce. Ten żel w środku to jest silikon, o którym tyle się mówi. On kontaktu z naszym organizmem nie ma – zapewnił.

Dodał również, że silikon nie przenika do pokarmu. Jednak w dawniej produkowanych silikonach zdarzało się, były nieszczelny w węzłach chłonnych znajdywał się silikon.

– Nie karmienie wpływa na jakość gruczołu, tylko sama ciąża. Piersi ulegają atrofii, jeżeli obkurczą się ładnie, to nadal będą ładne, jeżeli nie, to opadną – dodaje lekarz.

Źródło: dziendobry.tvn.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...