Ważne dla wożących dzieci w fotelikach rowerowych. Tesco ostrzega – odczepiają się od rowerów

Tesco wycofuje foteliki rowerowe.
Tesco wycofuje foteliki rowerowe. Fot. Przemysław Skrzydło / Agencja Gazeta
Informacja ważna dla wszystkich wożących dzieci w fotelikach rowerowych. Sprawdźcie, czy nie posiadacie tego modelu. Tesco poinformowało, że posiada on wadę fabryczną, której skutkiem może być odłączenie fotelika od roweru.


Fotelik rowerowy z Tesco wycofany
Jeśli posiadacie dziecięcy fotelik rowerowy Dieffe Bike-GP, kod EAN: 5904730699105, nie woźcie w nim dzieci! Fotelik można zwrócić do sklepu, w którym został kupiony lub najbliższego hipermarketu Tesco, gdzie otrzymacie zwrot pieniędzy – równowartość ceny zakupu. Paragon nie jest wymagany!

Ogłoszenie o wycofaniu fotelika rowerowego
Tesco zawiadomiło już prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, wywiesiło ogłoszenia w sklepach. Na stronie internetowej hipermarketu zmieszczono komunikat, z którego dowiecie się, że:

"Bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów jest jednym z głównych priorytetów dla firmy Tesco, dlatego też Tesco (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zdecydowało wycofać oraz odwołać z rynku fotelik dziecięcy rowerowy Dieffe Bike-GP z powodu wady fabrycznej. Dodatkowe informacje uzyskać można w Punkcie Obsługi Klienta oraz na stronie Tesco. Klienci, którzy dokonają zwrotu produktu, otrzymają zwrot pieniędzy. Jeżeli zakupili Państwo wskazany produkt, prosimy o: 1. Porównanie posiadanego przez Państwa produktu z poniższym zdjęciem".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE