Przerażające wideo w sieci. Grupa nastolatek znęca się nad koleżanką i przypala papierosem

Nastolatki znęcały się nad swoją koleżanką
Nastolatki znęcały się nad swoją koleżanką Fot. YouTube
Na Facebooku pojawiło się wstrząsające nagranie. Na krótkim filmiku widać, jak kilka nastoletnich dziewcząt poniża swoją rówieśniczkę. Dziewczynka klęczy przed innymi na chodniku. Pozostałe wymachują rękami, uderzają ją w twarz, a jedna trzyma ją za kark, żeby się nie wyrywała.


Jak napisał pan Dawid, który upublicznił nagranie znalezione na jednej z grup, całe zajście miało miejsce w Siedlcach.

– Nastoletnie dziewczynki z Siedlec palą papierosy, poniżają koleżankę: trzymają za kark, zmuszają do klęczenia, prawdopodobnie przypalają papierosem, tak wynika z filmu. Całość nagrywają i potem rozsyłają znajomym. Dramat. Upadek. Wstyd – napisał pan Dawid.

Zaapelował o dotarcie do sprawczyń przemocy i ukaranie ich. – Taka patologia powinna być niszczona w zarodku. Te dziewczyny powinny wylądować w poprawczaku i wylecieć ze szkoły, bo na tym etapie nie nadają się do życia w społeczeństwo – napisał.
Filmik błyskawicznie trafił też na Wykop. Internauci już namierzyli bohaterki wideo – zarówno poszkodowaną, jak i jej "koleżanki". Matka jednej ze sprawczyń napisała też do pana Dawida z żądaniem usunięcia filmiku.

Co ciekawe nagranie do sieci trafiło dzięki sprawczyniom. To one same rozsyłały wideo swoim znajomym.

O sprawie poinformowana została też szkoła, do której uczęszczają nastolatki, jednak na razie nie zabrała w sprawie głosu.

Internauci komentujący zachowanie nastolatek nie przebierali w słowach. Część z nich zaczęła wysyłać prywatne wiadomości dziewczynom, które poniżały koleżankę.

– Rozumiem, że jesteście wzburzeni tak samo jak ja, ale zachowajmy kulturę wypowiedzi. Usunąłem wszystkie wulgarne, pełne wyzwisk i nienawiści komentarze. Nie chcę, żebyśmy się zniżali do poziomu oprawców. Najważniejsze, że Olga wie, iż jesteśmy po jej stronie – zaapelował pan Dawid do innych.


Miejmy nadzieję, że nastolatki poniosą konsekwencje swojego zachowania.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE