Potrąciła 4-latkę i uciekła. Matka chce ją znaleźć i zamieszcza rysopis

Do wypadku doszło na chodniku
Do wypadku doszło na chodniku Fot. A.Wittenberg / naTemat
Alina Piotrowska, mama niespełna 4-letniej dziewczynki, zamieściła na Facebooku poruszający apel. Zwróciła się do mieszkańców Jeleniej Góry o pomoc w znalezieniu rowerzystki, która potrąciła jej córkę. Dziewczynka została poważnie poturbowana, doznała wstrząśnienia mózgu. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.


Do wypadku doszło we wtorek przed południem w okolicach ulicy Kiepury w Jeleniej Górze. 4-latka szła z opiekunami chodnikiem, gdy wjechała w nią kobieta jadąca rowerem.

– Sprawczyni po krótkim zatrzymaniu uciekła z towarzyszącym jej mężczyzną z miejsca zdarzenia – poinformowała pani Alina.

– Dziecko zostało zabrane karetką do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami! Obecnie przebywa na oddziale chirurgii dziecięcej – napisała mama dziewczynki.
Kobieta zamieściła na Facebooku rysopis sprawczyni wypadku.

– Kobieta w wieku ok 60/65 lat, blond włosy (długość do ucha), nosi okulary lecznicze, tęgiej budowy ciała. Jechała na rowerze typu "damka", rower miejski z koszem z przodu. Ubrana w jasne spodnie i ciemną koszulkę – opisała rowerzystkę.

Pani Alina poprosiła internautów o pomoc w znalezieniu kobiety. Każdy, kto może cokolwiek wiedzieć o zdarzeniu, proszony jest o kontakt z matką dziewczynki lub jeleniogórską policją.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE