Odeta Moro zdradziła, ile przytyła. Zdjęciem w małej czarnej rozgrzała fanów

Odeta Moro spodziewa się swojego drugiego dziecka
Odeta Moro spodziewa się swojego drugiego dziecka Fot. Instagram/odetamoro
Odeta Moro spodziewa się drugiego dziecka. Czasem oczekiwania nieustannie dzieli się z fankami w mediach społecznościowych. Ostatnio wyznała, ile przytyła w czasie ciąży. Chociaż patrząc na zdjęcie, którym opatrzyła wpis, trudno w to uwierzyć.


Chyba każda przyszła mama z niepokojem zerka na wagę i zastanawia się – ile przytyję w ciąży? Niby wiemy, że to wyjątkowy czas i bez dodatkowych kilogramów się nie obędzie, to jednak każda z nas boi się, co pokaże wskazówka.

Swoją ciążową wagą pochwaliła się też Odeta Moro. – Mimo dodatkowych 20 kg, ciąża dała mi wyjątkową lekkość! Spełniłam też swoje mikro marzenie i wbiłam się w obcisłą czarną sexy dress! Jedno jest pewne – ten piękny stan pozwala nie "wciągać brzucha". Na luzie! – napisała dziennikarka pod zdjęciem w obcisłej kreacji.
Oczywiście młoda mama nie paraduje na co dzień w małej czarnej. Fotografia powstała w czasie sesji do magazynu "Gala". Trzeba przyznać, że w tej kreacji Odeta nie wygląda, jakby przybrała 20 kilogramów. Może połowę – ale i tego nie jesteśmy pewni!

Na to samo zwróciły uwagę fanki dziennikarki. – Nie wiem gdzie te 20 kg Odeta... wyglądasz obłędnie! Dla mnie petarda, max kobiecości, naturalności i piękna!

– Dokładnie to samo marzenie spełniałam będąc w ciąży, czyli chodzenie na luzie w mega obcisłych sexy kieckach. Przepiękne ujęcie!

– W ogóle nie widać, że +20 kg! Wyglądasz cudownie!

– Kompletnie nie widać tych kilogramów! Powiedziałabym, że raczej 6 kilo, a nie 20!

A wy, na ile oceniłybyście Odetę – widać te 20 kilogramów? A może po prostu czarny wyszczupla?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE