Koroniewska walczy o normalność dla swoich dzieci. Ukrywanie twarzy wystarczy?

Joanna Koroniewska już dawno postanowiła, że nie będzie promować twarzy swoich dzieci.
Joanna Koroniewska już dawno postanowiła, że nie będzie promować twarzy swoich dzieci. Instagram/Joannakoroniewska
Aktorka Joanna Koroniewska wytłumaczyła na Instagramie, dlaczego nie idzie w ślady innych znanych osób i nie pokazuje twarzy swoich dzieci. Co takiego powiedziała?


Joanna Koroniewska dała swoim instagramowym fanom szansę zadawania pytań. – Popytaliście mnie trochę na dobranoc – napisała. O co pytali fani? O powrót do "M jak Miłość", o aktorkę Magdę Walach, no i, oczywiście, o dzieci.

"Bo to nie ich wina"
Aktorka zapytana, dlaczego nie pokazuje twarzy swoich dzieci, odpowiedziała: – Bo to nie ich wina, że mają takich rodziców. A tak na poważnie – bo chcę im zapewnić normalne dzieciństwo. Takie to proste – tłumaczy.
Rzeczywiście, aktorka jest konsekwentna, do tej pory nie pokazała żadnego zdjęcia z twarzą córki ani niedawno narodzonego syna. Aktorka udowadnia, że dzieci znanych osób nie są skazane na upublicznianie twarzy. Jako jedna z nielicznych daje swoim dzieciom szansę na wolność wyboru w kwestii ochrony wizerunku. Nie wszystkim ta decyzja się podoba. Szczególnie tym, którzy bardzo by chcieli twarze jej dzieci zobaczyć.

A wy co sądzicie o słowach Joanny Koroniewskiej?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE