Doda pokazała się pierwszy raz z dzieckiem. Internauci zasypują pytaniami

Nagranie Dody poruszyło internautów – będzie wspaniałą matką?
Nagranie Dody poruszyło internautów – będzie wspaniałą matką? Instagram/dodaqueen
Byłaby cudowną matką – twierdzą internauci zachwyceni nagraniem opublikowanym przez Dodę. Na filmie piosenkarka kołysze, śpiewa, robi śmieszne miny. Widać, jak cudownie czuje się z dzieckiem w rękach. Naturalnie pojawia się pytanie – czemu nie ma jeszcze swoich dzieci?

Bawią się świetnie
Wzruszające wideo, które pojawiło się na Instagramie wokalistki, pokazuje, jak zajmuje się dziećmi swojej przyjaciółki, Anety. Jak widać – piosenka Harry'ego Stylesa "Sign of the times" w jej wykonaniu oczarowała małą fankę.

Niesamowite, jaka aura powstała między dzieckiem a Dodą. Fani zasypali ją komentarzami i pytaniami. – Super. Do twarzy ci z dzidziusiem! – Pięknie ci z dzieckiem na rękach. – Czyżby budził się instynkt macierzyński? Pasuje ci – komentują nagranie internauci. Jednak wokalistka nie jest jeszcze gotowa na dziecko.

Byłaby idealną matką
Doda w kwietniu wyszła za mąż, a niedługo później ogłosiła, że chce zrobić sobie przerwę od show-biznesu, lecz nie z powodu ciąży. O tym, dlaczego na razie nie planuje dziecka, opowiedziała w programie Hanny Lis. Jednym z powodów jest ogromne poczucie odpowiedzialności i samodzielności.

– Nie wytrzymałbym nerwowo, nie umiałabym zatrudnić nianiek, nie umiałabym przestrzeni dać tym dzieciom: a spoko, wróć o 12. Ja bym czekała pod tą prywatką. Dużo rzeczy widziałam, za dużo się naoglądałam – mówiła Doda.

Internauci doceniają jednak fakt, że piosenkarka pokazała się z zupełnie innej strony. – Piękny filmik, takiej chyba nie znał cię nikt prócz bliskich – pisze w komentarzach jeden z fanów.

Zgadzacie się, że Doda prezentuje się inaczej niż do tej pory?
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE