Marina pokazała synka, fani oszaleli. Cena ubranka przyprawia niektórych o zawrót głowy

Wiemy, gdzie kupić body syna Mariny i Wojtka Szczęsnego.
Wiemy, gdzie kupić body syna Mariny i Wojtka Szczęsnego. screen Instagram/granatovo.com
Gdy Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny podzielili się na Instagramie zdjęciem nowo narodzonego synka, fanom pary nie umknął jeden szczegół: ubranko chłopca. Pod zdjęciem pojawiły się pytania, gdzie można kupić pajacyk podobny do tego, który ma na sobie Liam. Okazuje się, że to projekt polskiej marki i może go mieć każdy noworodek.


Wśród kilku tysięcy komentarzy z gratulacjami pojawiły się również pytania, gdzie można dostać zielonkawe body w zwierzątka.

Pajacyk, który Marina i Wojtek wybrali dla syna, to projekt polskiej marki granatOVO. Można go kupić przez internet za 89 zł. Dużo? Mało? To zależy wyłącznie od naszego budżetu. Z pewnością 89 zł za pajacyk dla noworodka to niemała kwota, zważając na to, że maluch dosłownie za chwilę z niego wyrośnie.
– Bardzo gratulujemy i dziękujemy najbardziej na świecie za to, że to właśnie w naszym pajacu witacie na świecie swojego przecudownego maluszka – piszą właścicielki granatOVO na Instagramie.

– Ściskamy najmocniej, jak się da, umieramy ze szczęścia i pękamy z dumy. Mamy nadzieję, że nasza granatOVA sukienka do porodu spisała się równie dobrze. Liam, witaj na tym szalonym świecie – dodają.

Wygląda na to, że Marina nie tylko wybrała dla synka pajacyk granatOVO, ale również sama włożyła do porodu sukienkę polskiej marki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...