Testujemy tablet nie tylko dla dzieci

Materiał prasowy
Huawei MediaPad M5 można z powodzeniem nazwać tabletem rodzinnym. Powstał specjalnie z myślą o dzieciach, ale i rodzice będą z niego zadowoleni. Solidne podzespoły, funkcjonalność, długi czas pracy i wytrzymałość – to jego największe zalety.

Solidność wykonania
Huawei MediaPad M5 wywołuje pozytywne wrażenie już od momentu wyjęcia z pudełka. Dzięki osłonie z hartowanego szkła chroniącej wyświetlacz oraz metalowej obudowie tablet wygląda niezwykle solidnie. Duży ekran dotykowy zajmuje większość powierzchni frontu. Zaskoczenie czeka nas przy spojrzeniu na tył obudowy. Znajdują się tam aż cztery głośniki sygnowane marką Harman Kardon. Wydobywa się z nich przestrzenny, stereofoniczny dźwięk, którego wysoka jakość powinna zadowolić nawet bardzo wybrednych użytkowników. Są idealne do odtwarzania muzyki, zapewnią także wspaniałe wrażenia dźwiękowe podczas oglądania filmu.

A co kryje się pod obudową? Huawei zastosowało mocny procesor HiSilicon Kirin 960, a dzięki 4 GB pamięci RAM urządzenie działa płynnie – i to niezależnie od sytuacji. Równoczesne pisanie maila i słuchanie muzyki? Żaden problem. Otwarcie 20 kart w przeglądarce? Proszę bardzo! Równie dobrze wypada używanie aplikacji. Testy przeprowadzone zostały na różnych programach, zaczynając od graficznych, kończąc na wymagających grach, i w żadnym przypadku nie można narzekać. Za wysokiej jakości oprawę wizualną odpowiada układ graficzny Mali-G71 MP8. Całość obsługuje zmodyfikowany system Android 8.0 z nakładką EMUI 8.0. Wzbogaca ona system o nowe funkcje i aplikacje, które znacznie podnoszą komfort użytkowania.

Huawei dba o bezpieczeństwo Twojego dziecka
Jednym z autorskich rozwiązań Huawei jest „Strefa dla dzieci”. Zgodnie z nazwą jest to obszar przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Zanim jednak dziecko będzie mogło z niego korzystać, rodzice ustalają hasło do ustawień Strefy oraz listę dostępnych aplikacji i multimediów. Można tu zadecydować także o takich funkcjach, jak wysyłanie wiadomości przez aplikacje niezależnych producentów czy włączenie/wyłączenie komórkowej transmisji danych. Nie zabrakło również użytecznej funkcji Limit czasu. Dzięki niej ustalisz, jak długo może trwać jednorazowa sesja dziecka z tabletem (do wyboru masz zakres od minuty do jednej godziny), jak również częstotliwość takich sesji w ciągu dnia oraz ile mają trwać przerwy między nimi (15 min, 30 min, godzina).

Dzięki tym opcjom masz pewność, że dziecko podczas przeglądania stron WWW nie natrafi na treści nieodpowiednie, jak erotyka, przemoc czy hazard. Ponadto twoja pociecha nie będzie spędzała długich godzin przy urządzeniu, co mogłoby mieć negatywny wpływ na jego zajęcia domowe, odrabianie lekcji czy zdrowie. Strefa dedykowana dzieciom na tablecie Huawei MediaPad M5 to cyfrowy strażnik, który doskonale sprawdza się w swojej roli. Dziecko nie może przy tym zmodyfikować ustawień, nie znając ustalonego przez rodziców kodu dostępu.


W Huawei MediaPad M5 nie brakuje również wbudowanego modułu Bluetooth oraz bezprzewodowej karty sieciowej. Obie funkcje działają bez zarzutu – połączenia są bardzo stabilne, a z parowaniem urządzeń przenośnych nie ma najmniejszych problemów. Wszystko to sprawia, że najnowsza propozycja Huawei jest idealna dla rodzin z dziećmi. Jest to jednocześnie znacznie wygodniejsze i bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż nabywanie osobnego urządzenia dla dziecka i dla rodziców. Wysoka jakość podzespołów przekłada się na komfort użytkowania w każdej sytuacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE