Ciąg dalszy afery o nagranie z wanny. Kurdej-Szatan zamyka usta hejterom

Basia Kurdej-Szatan skomentowała wspólne kąpiele z córką.
Basia Kurdej-Szatan skomentowała wspólne kąpiele z córką. screen Instagram/kurdejszatan
Jakiś czas temu aktorka i wokalistka Basia Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie nagranie z wanny, na którym śpiewa z 6-letnią córką Hanią piosenkę z animacji Disneya. Ku zdziwieniu aktorki, pod nagraniem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, sugerujących, że kąpanie się z dzieckiem jest "obrzydliwe". Co na to aktorka?

Chociaż Basia Kurdej-Szatan jest ulubienicą wielu Polaków (w końcu trudno nie odczuwać sympatii do uśmiechniętej "blondynki Playa"), film, który zamieściła na Instagramie, wywołał oburzenie wśród sporej części jej fanów. Internauci zasugerowali, że kąpanie się z dzieckiem jest nie na miejscu, a co dopiero publikowanie w sieci nagrania ze wspólnej kąpieli. To, co dla aktorki i jej córki było świetną zabawą, rozbudziło gorącą dyskusję w mediach społecznościowych.

Kurdej-Szatan została poproszona o komentarz w sprawie. Przyznała, że nie rozumie burzy wokół nagrania i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami.
– Owszem, jest to nasza prywatna chwila, ale tam nic nie widać. Ja z moją córką, odkąd ona się urodziła, kąpałyśmy się razem, oczywiście nie będziemy tego robić, jak Hania będzie nastolatką, ale ona ma dopiero 6 lat i my uwielbiamy się razem kąpać – wyjaśnia aktorka. – Nie jest łatwo nagrać moją córę, bo dzieci jak dzieci, uciekają, nagle mówi, że ona nie chce, nagle się peszy. To był moment, kiedy mi się w końcu udało to zrobić, że tak świetnie zaśpiewała i wrzuciłam, bo się cieszyłam tym nagraniem, a ludzie zaczęli gadać jakieś bzdury o goliźnie – dodaje.

Nie należy oceniać ani tych rodziców, którzy bez skrępowania rozbierają się przy dzieciach, ani tych, którzy nie chcą się im pokazywać nago. Ważne, by zarówno rodzic, jak i dziecko, czuli się komfortowo. Jeśli dziecko kończy 5, 6 czy 7 lat i zaczyna się zakrywać, rodzic powinien to uszanować i wiedzieć, że nadszedł czas, by zakończyć wspólne kąpiele.
Co myślicie o burzy wokół nagrania Basi Kurdej-Szatan? Czy wspólna kąpiel z dzieckiem rzeczywiście jest "nie na miejscu"?
Źródło: Newseria Lifestyle
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE