Zabawna pomyłka 9-letniego Tymka. Nie wszystkim jednak jest do śmiechu

Odpowiedź 9-latka zaskoczyła wszystkich.
Odpowiedź 9-latka zaskoczyła wszystkich. Screen z Facebooka
Dzieci są najbardziej bystrymi obserwatorami otaczającego nas świata. Zgodzi się z tym każdy rodzic, który choć raz musiał się tłumaczyć z niewybrednych i bezpośrednich komentarzy wygłaszanych przez swoją pociechę. Tym razem jedna z takich "obserwacji" robi furorę na Facebooku.

Tymek ma 9 lat i chodzi do 3 klasy szkoły podstawowej. Jak zapewnia jego mama, pani Paulina, jest "bardzo bystrym i uczuciowym chłopcem z lekko szkaradnym pismem".

Bystrości na pewno nie można mu odmówić. Szczególnie, jeśli spojrzymy na rozwiązane przez niego szkolne ćwiczenie, którym pani Paulina pochwaliła się na facebookowym profilu Ch***wej Pani Domu.

Chłopiec, do podanych w zadaniu czynności, musiał dopisać nazwę odpowiedniego zawodu. I tak przy "uczy, poprawia, sprawdza" Tymek zapisał "nauczycielka", a przy "odkurza, sprząta, czyści" – nie, nie sprzątaczka, ani pani sprzątająca – a "Mama".
Większość komentujących rozśmieszyła odpowiedź chłopca. Pojawiły się jednak także komentarze, jak ten – Dziecko opisuje to, co widzi, np. w domu. Także bardziej zapłakałabym nad rodzicami niż nad dzieckiem.

Pani Paulina przyznaje, że faktycznie sama wykonuje większość domowych obowiązków, a Tymek pomaga jej np. wyjąć sztućce ze zmywarki. Podkreśla jednak, że uczy synka szacunku do pracy i do innych ludzi. W samej "pomyłce" nie widzi nic złego. W końcu odrobina dystansu w życiu jest niezbędna!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE