Chłopiec, który wstydził się swojego wyglądu, dostał niesamowity prezent

Zrzut z ekranu/instagram.com
7-letni Madden urodził się z rozszczepieniem wargi i podniebienia, ma także różnobarwność tęczówki. Z powodu swojego wyglądu był przezywany i zastraszany w szkole.

Wyśmiewany z powodu wyglądu
Pomimo tego, że mieszkający w amerykańskim stanie Oklahoma chłopiec ma wspaniałą rodzinę, czegoś mu w życiu brakowało. Madden marzył o prawdziwym przyjacielu, któremu nie będzie przeszkadzał tego wygląd. Do tej pory 7-latek spotkał się raczej z wykluczeniem i agresją niż zrozumieniem.

Zupełnym przypadkiem jego rodzice trafili na informację, że jest taki kot, który oczekuje na adopcję. Kot, który podobnie jak ich syn, ma oczy o różnych kolorach i rozszczepioną wargę.

– Od razu wiedzieliśmy, że ta kotka ma być częścią naszej rodziny. Nie tylko ma rozszczepioną wargę, jak Madden, ale ma też kompletną różnobarwność tęczówki. Zwierzę sprawiło, że syn czuje się teraz mniej samotny. Kotka otrzymała imię Moon. Moon i Madden są świetnymi towarzyszami dla siebie. W świecie pełnym prześladowań i nienawistnych słów my wybieramy miłość. Myślę, że kotka jest właśnie taką oznaką miłości – powiedziała mama chłopca, Christina Humphreys, w rozmowie z "Love What Matters".

Zdjęcia chłopca i jego kociego przyjaciela można obejrzeć w serwisach społecznościowych. Trzeba przyznać, że są bardzo wzruszające. Madden ma oddanego przyjaciela i jest szczęśliwy, a Moon w końcu znalazł nowy dom.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE