Wózek wózkowi nierówny. Ta spacerówka zapewni duży komfort nie tylko maluchowi, ale również Tobie

Łatwość składania, kompaktowość, obszerny kosz na rzeczy, komfortowa budka i  i wykonanie z użyciem wysokiej jakości materiałów to atuty, które czynią z Sonic Air idealną spacerówkę
Łatwość składania, kompaktowość, obszerny kosz na rzeczy, komfortowa budka i i wykonanie z użyciem wysokiej jakości materiałów to atuty, które czynią z Sonic Air idealną spacerówkę Materiały prasowe
Jeden zajmuje zbyt dużo miejsca, inny wymaga karkołomnych zabiegów przy hamowaniu. Dla rodziców wybór dziecięcego wózka to nie lada kłopot. Gdy jeden atut skłania już do zakupu, zapał zaraz studzi jakiś mankament. Wśród kupujących panuje więc przekonanie, że idealnego wózka dla dziecka należy ze świecą szukać. Marka Espiro stara się zmienić tę opinię i niezdecydowanym rodzicom ma do zaoferowania wózek Sonic Air.

Wszystkie wózki z serii Sonic łączy wspólny mianownik, jakim jest system szybkiego składania jedną ręką. W przypadku modelu Air mówimy o miejskiej spacerówce z wyróżnikiem w postaci 4 pompowanych kół – przednie, blokowane i obrotowe, usprawniają kierowanie pojazdem dla malucha, natomiast pełna amortyzacja wszystkich z nich sprawia, że wózek sprawdzi się na każdej nawierzchni w mieście, czy to na kostce, czy asfalcie.

Do istotnych atutów wózka należy jego wielkość i kompaktowość. Topowy model Sonic został tak skonstruowany, aby jedną ręką składał się do jak najmniejszych rozmiarów, a co za tym idzie – nie zawadzał w przedpokoju czy nie zajmował zbyt dużo przestrzeni w bagażniku samochodu. Co więcej, przenoszenie wózka po jego złożeniu ułatwia możliwość postawienia stelaża.
Każdy rodzic, który zastanawia się, czy najpierw pójść z maluchem na spacer, czy zrobić większe zakupy w sklepie spożywczym, nie będzie miał tego dylematu, będąc posiadaczem Sonic Air. Wszystko za sprawą obszernego kosza, z którego można swobodnie wyciągnąć rzeczy, nawet gdy siedzisko do spania jest maksymalnie rozłożone przy oparciu w pozycji leżącej. Do przechowywania mniejszych przedmiotów służy natomiast praktyczna kieszonka z tyłu budki.

Skoro o budce mowa, to została ona celowo powiększona z myślą o komforcie wożonego dziecka. W sytuacji, gdy pada śnieg albo leje deszcz, zapewnia maksymalną ochronę małemu pasażerowi, który może się pod nią w całości schować. Jako że została wykonana z tkaniny UV, nie przepuszcza szkodliwego promieniowania, więc rodzic ma również pewność, że i przy słonecznej pogodzie nie musi martwić się o zdrowie swojej pociechy.


W kwestii materiałów warto wspomnieć o siedzisku, które wykonano z oddychającej tkaniny, czyli zapewniającej swobodny przepływ powietrza. Wkładka typu ''peach skin'' jest bardzo miła w dotyku, nie drażni skóry dziecka, dzięki czemu mały książę/mała księżniczka może liczyć na najwyższy komfort podczas podróży. Połączony z nią śpiworek (z zamkiem, który pozwala na szybkie zamocowanie), uchroni malucha w zimne dni. Z kolei regulowany podnóżek umożliwi najlepsze dopasowanie na każdym etapie rozwoju dziecka.
Projektanci Sonic Air zadbali też o zadowolenie rodziców – skoro to na barki taty czy mamy spada prowadzenie wózka, wskazane byłoby, aby kierowca pojazdu dla malucha nie musiał gimnastykować się z powodu niepotrzebnych utrudnień. Dlatego najnowszy model spacerówki Sonic wyposażono w regulację wysokości rączki, która umożliwia wygodne dopasowanie do wzrostu opiekuna. Przy rączce rodzic znajdzie ergonomiczny hamulec, który wybawi opiekuna od niewygodnego manewrowania przy kołach.

Wśród walorów wózka należy jeszcze wymienić pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, pas krokowy, a także designerski wygląd (kilka wariantów kolorystycznych, w tym oryginalny wzór pepit w czarno-białej kolorystyce) udowadniający, że wózek może być nie tylko praktycznym, ale także stylowym elementem wyprawki. Do całego zestawu dołączony został pokrowiec, który ogrzeje nóżki szczególnie przy chłodnej pogodzie. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu dedykowanej do tego modelu wózka folii przeciwdeszczowej.

Kto szuka zwrotnej i wygodnej w użyciu, a zarazem kompaktowej i stylowej spacerówki, powinien przyjrzeć się ostatniej propozycji marki Espiro. Niewykluczone, że znajdzie w tym wózku, jeśli nie wszystkie, to przynajmniej większość rozwiązań spełniających rodzicielskie oczekiwania wobec pojazdu dla malucha.

Artykuł powstał we współpracy z właścicielem marek Espiro i Baby Design

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE