Kultowa zabawka lat 90. wraca do sklepów. Była marzeniem niejednego dziecka

Domki Polly Pocket mają trafić do sklepów jeszcze w tym roku.
Domki Polly Pocket mają trafić do sklepów jeszcze w tym roku. screen Instagram/mevintagetoys
Tamagotchi, jojo, przenośne konsole Nintendo, kapsle i kolorowa sprężyna "schodząca" ze schodów – zanim nastał czas tabletów, gier online i dronów, tymi zabawkami bawiły się dzieciaki lat 90. Firma Mattel właśnie ogłosiła, że już w czerwcu do sklepów powróci jedna z kultowych zabawek, o której marzyło niejedno dziecko – domek Polly Pocket.

Domki Polly Pocket wracają do sklepów
Chociaż w Polsce domki Polly Pocket nie były tak popularne, jak w Stanach Zjednoczonych, posiadanie kolorowej szkatułki z laleczką w środku było marzeniem niejednego dziecka. Jak podaje Buzzfeed, wkrótce do sklepów powrócą kultowe domki w nowej, uwspółcześnionej wersji.
Pierwsze zabawki Polly Pocket pojawiły się w sklepach w USA w 1989 roku. Nowe laleczki są nieco większe od oryginalnych lalek z lat 90., jednak wnętrza domków nie odbiegają od oryginału.
Informacja o powrocie kultowych domków została udostępniona na oficjalnym profilu Mattel na Facebooku.
Jak podaje Buzzfeed, nowa seria produktów Polly Pocket pojawi się amerykańskich sklepach już w czerwcu. Polscy miłośnicy domków Polly Pocket będą musieli poczekać – nie wiadomo, kiedy (i czy w ogóle) nowa linia zabawek trafi do sprzedaży międzynarodowej.

Tym, którzy tęsknią za kultowymi zabawkami lat 90., pozostają zakupy na Allegro i w serwisie Ebay.
Źródło: Buzzfeed
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE