Siwiec i Zielińska już go mają. Ile kosztuje "najbardziej luksusowy wózek świata"?

Gwiazdy pokochały "najbardziej luksusowy wózek świata". Ile kosztuje?
Gwiazdy pokochały "najbardziej luksusowy wózek świata". Ile kosztuje? Instagram/nataliasiwiec.official
Wygląda niepozornie, ale okrzyknięte go najbardziej luksusowym wózkiem świata. Jest droższy od samochodu, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów, a do zestawu dołączono... kaszmirowy kocyk. Nic dziwnego, że gwiazdy go uwielbiają.

Numer 1 wśród dziecięcych wózków
Dzięki współpracy dwóch brytyjskich firm, producenta wózków Silver Cross i producenta samochodów sportowych Aston Martin, powstał wózek Silver Cross Surf Aston Martin, nazywany „najbardziej luksusowym wózkiem na świecie”. Zaprojektowany przez najlepszych projektantów, ręcznie wykonany z naturalnej skóry, owczej wełny i kaszmiru, funkcjonalny i „doskonały pod każdym względem”. Do wózka dołączony jest kaszmirowy kocyk i miękka wkładka wykonana z najlepszej jakości futra owiec z Buckfastleigh w hrabstwie Devon w Anglii. Brzmi bajecznie, jednak za taki luksus trzeba słono zapłacić – koszt wózka to, bagatela, 14 999 zł. Mimo zawrotnej ceny wózka, polskie gwiazdy są nim zachwycone.

Gdy Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie zdjęcie ze spaceru z Mią w wózku Silver Cross Aston Martin, w sieci zawrzało, a o cenie wózka pisały największe polskie portale.
Kilka dni temu Kasia Zielińska podzieliła się z fanami zdjęciem ze spaceru z nowo narodzonym synkiem Aleksandrem. Podobnie jak w przypadku zdjęcia Natalii Siwiec, wózek Silver Cross Surf Aston Martin przykuł uwagę fanów aktorki.
Wygląda na to, że ekskluzywne "pierwsze fury" (tak o wózku Mii napisała Natalia) zyskują na popularności. Skontaktowaliśmy się z kilkoma sklepami, żeby dowiedzieć się, czy wózki Silver Cross Aston Martin naprawdę cieszą się wśród klientów aż takim zainteresowaniem.

– Widzimy oczywiście zależność sprzedaży od tego czy i jaka znana postać porusza się danym modelem. Kasia Zielińska jest bardzo dobrze rozpoznawalna i lubiana, ale jest zbyt wcześnie, aby ocenić Jej wpływ na sprzedaż tego modelu. Wpływ Natalii Siwiec dało się zauważyć, choćby rozmawiając z klientkami o motywach ich zainteresowania tym konkretnym modelem – mówi Bartosz Skotny ze sklepu 3kiwi.pl. – Jeśli chodzi o Silver Cross – to marka, która ma ogromną tradycję i historię – są to oficjalne wózki Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Sprzedajemy ich satysfakcjonująco dużo, budzą oczywiście ogromne zainteresowanie, podobnie jak choćby auta marki Aston Martin, nie mniej cena jest jednak barierą dla bardzo wielu zachwyconych tym modelem klientek, na szczęście obecnie znacznie rzadziej niż kiedyś – dodaje.


– Oczywiście zauważyliśmy wzrost popularności tych wózków, od kiedy korzystają z nich polskie gwiazdy. Rodzice pytają, czy mamy wózek Natalii Siwiec, a od niedawna o wózek Kasi Zielińskiej. Sprzedajemy ich coraz więcej. Mimo że Silver Cross jest najpopularniejszą marką wózków w Wielkiej Brytanii, w Polsce była prawie nieznana. W ciągu roku zauważyliśmy taki wzrost popularności, że niebawem będzie mogła konkurować z najpopularniejszymi markami wózków w Polsce – mówi Paula ze sklepu boboland24.pl.

Wózek Silver Cross Surf Aston Martin podbił serca polskich mam, nie tylko tych znanych. Jednak czy warto wydać prawie 15 tys. zł. na taki luksus? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.
Źródło:silvercrossbaby.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE