Skandaliczne zachowanie ojca z Lubania. Nagranie ze sklepowej kamery trafiło do sieci

Ojciec uderzył dziecko w twarz w galerii handlowej w Lubaniu.
Ojciec uderzył dziecko w twarz w galerii handlowej w Lubaniu. screen liveleak.com
Mężczyzna pojechał z kilkuletnią córką na zakupy do galerii handlowej w Lubaniu (woj. dolnośląskie). Gdy zobaczył, co zrobiła dziewczynka, uderzył ją w twarz. Strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby w sklepie nie było kamery.


Do zdarzenia doszło 31 grudnia przed godziną 15. Mężczyzna robił z córką sylwestrowe zakupy. Gdy poszedł do marketu, dziewczynka czekała na niego w salonie prasowym w pasażu handlowym. Jak relacjonuje jeden ze świadków, dziewczynka chodziła po sklepie i oglądała magazyny dla dzieci, w ręce miała 10 zł. Wybrała jeden z nich i poszła do kasy. Chwilę później do sklepu wbiegł ojciec dziewczynki.

Sytuację zarejestrowała kamera. Na nagraniu widać, jak mężczyzna wymachuje czasopismem i kładzie je na ladzie przed kasjerką. Następnie uderza córkę w twarz. – Proszę oddać mi pieniądze! Dlaczego pani sprzedała gazetę 6-letniemu dziecku? – wykrzyczał w kierunku przestraszonej kobiety. Sekundę później obrócił się w kierunku przerażonej 6-letniej córki i wymierzył jej cios z otwartej dłoni prosto w twarz – relacjonuje świadek w rozmowie z „Faktem”. Wychodząc ze sklepu, ojciec groził córce, że w domu zostanie ukarana.

Nagranie z kamery zainstalowanej w sklepie zostało udostępnione policji. Funkcjonariusze ustalili, kim jest ojciec dziewczynki. Prawdopodobnie usłyszy zarzuty stosowania przemocy wobec dziecka.

Film udostępniono na Facebooku Spotted: Lubań. Po ustaleniu tożsamości ojca dziewczynki został usunięty, jednak wciąż można go zobaczyć pod tym linkiem.

Źródło: fakt.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0"Dobry poród to więcej niż zdrowe dziecko". O tych zaleceniach niewiele kobiet ma pojęcie