Inni mogą im pozazdrościć. Osoby urodzone w styczniu mają kilka wyjątkowych cech

5 faktów o osobach urodzonych w styczniu.
5 faktów o osobach urodzonych w styczniu. Prawo autorskie: annanahabed / 123RF Zdjęcie Seryjne
Każdy z nas jest wyjątkowy, jednak jest kilka fascynujących cech, które wyróżniają osoby urodzone w styczniu. Takim to można pozazdrościć!

Co powinni wiedzieć rodzice styczniowych dzieci?

Mogą zostać następcami doktora House'a
Piekielnie inteligentny, łączy pasję z pracą, ratuje życie tysięcy ludzi – taki jest doktor House. Osoby urodzone w styczniu mają szanse zostać jego następcami! Według statystyk brytyjskiego Office of National Statistics to właśnie styczniowe dzieci najczęściej zostają lekarzami. Rodzice styczniowych dzieci mają duże szanse na spełnienie marzenia o lekarzu w rodzinie.

Czeka je sława i kariera
Chociaż kariera w medycynie brzmi nieźle, bycie sławnym może być równie kuszące. Dobra wiadomość dla rodziców marzących, by ich dzieci były znane i lubiane – nikt nie ma większych szans na zostanie gwiazdą niż osoba urodzona w styczniu. Według badania opublikowanego w Journal of Social Sciences, wśród ludzi znanych w różnych dziedzinach przeważają osoby spod znaku Wodnika, czyli te urodzone po 20 stycznia.

Są alergikami
Kariera karierą, jednak najważniejsze jest zdrowie. Niestety, styczniowe dzieci nie zawsze są okazami zdrowia. Nie do końca wiadomo, dlatego tak jest, ale dzieci urodzone zimą dużo częściej cierpią z powodu alergii pokarmowych niż inne maluchy. Naukowcy podejrzewają, że może to mieć związek z niedoborami witaminy D u ciężarnych.


Zawsze osiągają swój cel
Rodzice styczniowych dzieci już teraz mogą być z siebie dumni. Osoby urodzone w styczniu nie boją się ciężkiej pracy i zrobią wszystko, żeby dostać to, czego chcą. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, poprzeczkę stawiają naprawdę wysoko. Warto pytać ich o radę – rozwiążą każdy problem.

Urodzeni w doborowym towarzystwie
Orlando Bloom, Justin Timberlake, Ellen DeGeneres, Jim Carrey, Oprah Winfrey, księżna Kate – czy jest ktoś, kto nie chciałby się z nimi przyjaźnić? Dzieci urodzone w styczniu dzielą miesiąc urodzin z naprawdę wyjątkowymi ludźmi. To prawdziwa śmietanka towarzyska!

Pamiętajcie – statystyki nie kłamią, ale niektóre rzeczy warto traktować z przymrużeniem oka.
Źródło: purewow.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE